Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piekarnik elektryczny Whirlpool AKP 241/05 IX komunikat ---C

09 Wrz 2010 17:59 6764 7
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam piekarnik elektryczny Whirlpool AKP 241/05 IX Typ FXVM6
    Problem polega na tym, że na wyświetlaczu przy próbie uruchomienia jakiejkolwiek funkcji grzewczej, pojawia się migający komunikat "---C". Instrukcje które otrzymałem po zakupie tej kuchni nic na ten temat nie mówią, poza lakonicznym zdaniem że:
    "brak migającej ikony ---C na wyświetlaczu nie zawsze oznacza że piec jest wyłączony"
    Wcześniej piekarnik działał bez zastrzeżeń, po wyłączeniu i ponownym włączeniu bezpieczników już nie działa. Godzina w zegarze była ustawiana - nie pomogło.
  • Poziom 2  
    Kontaktowałem się z serwisem - na razie bez odpowiedzi. Jeżeli ktoś natknął sie na rozwiązanie tego problemu, bardzo proszę o kontakt.
  • Poziom 24  
    Do wymiany moduł na nowy
  • Poziom 10  
    hey. ja tak mam jak temperaturę skręcę na 0.
    Może masz skręconą tak gałkę, albo coś tam trzeba poszperać.

Pozdrawiam
    Marek
  • Poziom 8  
    Firma Whirpool robi sobie jaja z klientów.
    Tuż po gwarancji wywaliło mi ten sam komunikat. Do wymiany moduł/wyświetlacz.
    Czytam po forach że wielu użytkowników miło z tym problem.
    Pomyślałem że to wpadka producenta, zdarza się.
    Kupiłem nowy moduł. Tani nie był.
    Wymieniłem i wszystko gra.

Po pół roku wywaliło ten sam błąd.
    Widać Whirpool ma w d**pie poprawienie błędu. Fajnie że moduły schodzą i jest ruch w magazynie części.

Ostatni sprzęt tej marki w moim domu.

(teraz zmostkowałem elektronikę i korzystam z wszystkich funkcji piekarnika poza timerem i blokady przed dziećmi).
    Wmontuję sobie jakiś timer przy najbliższej okazji.

Duża dwója dla Whirlpoola!!
  • Poziom 11  
    Hej,
    możesz powiedzieć co zmostkowałeś ? możę jakieś zdjęcie?
    Z góry dzięki.

vooytas napisał:
    Firma Whirpool robi sobie jaja z klientów.
    Tuż po gwarancji wywaliło mi ten sam komunikat. Do wymiany moduł/wyświetlacz.
    Czytam po forach że wielu użytkowników miło z tym problem.
    Pomyślałem że to wpadka producenta, zdarza się.
    Kupiłem nowy moduł. Tani nie był.
    Wymieniłem i wszystko gra.

Po pół roku wywaliło ten sam błąd.
    Widać Whirpool ma w d**pie poprawienie błędu. Fajnie że moduły schodzą i jest ruch w magazynie części.

Ostatni sprzęt tej marki w moim domu.

(teraz zmostkowałem elektronikę i korzystam z wszystkich funkcji piekarnika poza timerem i blokady przed dziećmi).
    Wmontuję sobie jakiś timer przy najbliższej okazji.

Duża dwója dla Whirlpoola!!
  • Poziom 10  
    Witam,

A który moduł jest do wymiany przy problemie z ---C na wyświetlaczu po włączeniu któregokolwiek programu. Moduł wyświetlacza czy moduł zasilania do którego notabene podpina się moduł wyświetlacza ??
  • Poziom 10  
    Podłączam się do tematu. Który moduł należy wymienić jeśli ---c pojawiło się po nocnym zaniku napięcia w sieci?