Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Zanussi DWS4704 - zatrzymuje się na płukaniu

09 Wrz 2010 20:01 2307 5
  • Poziom 2  
    Witam
    Poszukuję programatora do zmywarki zanussi dws 4704 - mój zacina się na płukaniu.
  • Poziom 1  
  • Poziom 2  
    He he jakie śmieszne :D Facet od napraw powiedział, że niesprawny jest i że mam sobie poszukać drugiego bo zmywarka aczkolwiek niemłoda to w doskonałym stanie ogólnym jest. Więc szukam tego programatora bo i co innego mogę zrobić?
  • Poziom 1  
  • Poziom 2  
    Dziękuję - może faktycznie zacznę od zmiany naprawiającego, ale skoro poczyścił rurki przeróżne, a ona nadal zawiesza się na płukaniu - nie zatrzymuje tylko ma zawiechę. Gdybym nie przesunęła programatora o oczko to płukałaby sobie do skończenia świata - i tylko na pierwszym płukaniu, na drugim już jest ok.
  • Poziom 18  
    Witam !
    Też mam podobny problem. Zmywarka Zanussi 4704 myje, grzeje, ale zatrzymuje się na płukaniu mrucząc sobie cichutko. Wyczyściłem już wszystko co mogłem, rozebrałem na części i złożyłem i nic :( Wygląda mi to na programator, niestety nie mam schematu tego ustrojstwa. Może któryś z Kolegów ma go w swoich zbiorach i udostępni ? Cieszyłbym się bardzo nawet z samej montażówki pokazującej kolory przewodów dołączonych do programatora. Nie mam niestety pewności czy ktoś tam nie grzebał