Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Zanussi DWS4704 - zatrzymuje się na płukaniu

Agako 09 Wrz 2010 20:01 2094 5
  • #1 09 Wrz 2010 20:01
    Agako
    Poziom 2  

Witam
    Poszukuję programatora do zmywarki zanussi dws 4704 - mój zacina się na płukaniu.

0 5
  • #2 09 Wrz 2010 20:23
    skryn
    Admin grupy AGD

Agako napisał:
    Poszukuję programatora do zmywarki zanussi dws 4704 - mój zacina się na płukaniu.

A na co Ci dwa sprawne programatory?

0
  • #3 09 Wrz 2010 22:25
    Agako
    Poziom 2  

He he jakie śmieszne :D Facet od napraw powiedział, że niesprawny jest i że mam sobie poszukać drugiego bo zmywarka aczkolwiek niemłoda to w doskonałym stanie ogólnym jest. Więc szukam tego programatora bo i co innego mogę zrobić?

0
  • #4 10 Wrz 2010 08:00
    skryn
    Admin grupy AGD

Agako napisał:
    Facet od napraw powiedział, że niesprawny jest i że mam sobie poszukać drugiego

Ja bym poszukał drugiego, ale faceta od napraw :D

Programator w serwisie 280PLN
    Nr kat. 1522328002

0
  • #5 10 Wrz 2010 08:25
    Agako
    Poziom 2  

Dziękuję - może faktycznie zacznę od zmiany naprawiającego, ale skoro poczyścił rurki przeróżne, a ona nadal zawiesza się na płukaniu - nie zatrzymuje tylko ma zawiechę. Gdybym nie przesunęła programatora o oczko to płukałaby sobie do skończenia świata - i tylko na pierwszym płukaniu, na drugim już jest ok.

0
  • #6 16 Lip 2015 00:19
    anszun
    Poziom 18  

Witam !
    Też mam podobny problem. Zmywarka Zanussi 4704 myje, grzeje, ale zatrzymuje się na płukaniu mrucząc sobie cichutko. Wyczyściłem już wszystko co mogłem, rozebrałem na części i złożyłem i nic :( Wygląda mi to na programator, niestety nie mam schematu tego ustrojstwa. Może któryś z Kolegów ma go w swoich zbiorach i udostępni ? Cieszyłbym się bardzo nawet z samej montażówki pokazującej kolory przewodów dołączonych do programatora. Nie mam niestety pewności czy ktoś tam nie grzebał

2