Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak bezpiecznie rozebrac PCMCIA LAN?

holuan 15 Wrz 2004 16:29 1244 4
  • #1 15 Wrz 2004 16:29
    holuan
    Poziom 16  

jak w temacie, chyba jest jakas technika ktora umozliwa rozebranie i zlozenie karty sieciowej PCMCIA, narazie chce rozebrac Microcom TRAVEL CARD 10/100 pozdrawiam

0 4
  • #2 15 Wrz 2004 16:42
    Masster
    Poziom 32  

Ja już rozbierałem kilka kart PCMCIA i za każdym razem używałem małego śrubokręta którym delikatnie podważałem blaszkę dookoła karty. W niektórych blaszka ta jest przyklejona dwustronną taśmą klejącą to trochę ciężko odchodzi.

0
  • #3 15 Wrz 2004 16:44
    Pi-Vo
    Poziom 37  

Po prostu delikatnie ją rozkleić przy pomocy nożyka.Mam przed sobą taką kartę 3Com ale z modemem.Właśnie tak była rozklejana i nic się nie uszkodziło.Tak można rozkleić każdą kartę PCMCIA albo CF.

0
  • #4 15 Wrz 2004 18:37
    rasz
    Poziom 21  

delikatnie rozklejaj jelsi jest tasma dwustronna, moja pierwsza karta do dzisiaj ma wonty przy wkladaniu (odchodza blaszki) po tym jak ja otwieralem z miesem :/ pogialem blaszki i teraz nawet nowa 2stronna tasma tego nie trzyma

0
  • #5 18 Wrz 2004 23:27
    benchmarek
    Poziom 22  

Jest dobrze jeśli karta jest tylko sklejona, niektóre karty mają metalowe zatrzaski i niestety otwierajac taką karte niszczy sie bezpowrotnie niktóre z zaczepów (nie wszystkie). Po takim zabiegu, niestety obudowa karty nigdy nie będzie już taka jak przed rozebraniem, klejanie taśmą dwustronną też na niewiele się zda chyba że uzyjesz jakiegoś mocnego kleju, no ale wtedy to już wogóle nie bedzie szans na rozebranie takiej karty.

0
  Szukaj w 5mln produktów