Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką kupić pralkę i szuszarke lub ewentualnie pralko-suszark

10 Sep 2010 15:49 3116 7
  • Level 9  
    Witam serdecznie wszystkich życzliwych!
    Jestem kompletnie zielony w temacie pralek.
    Mam małe dziecko 11 miesięczne i jest nas w domu 3 osoby.

Dwa dni temu pękł mi zawór od pieca, który stoi obok pralki i niestety tak wszystko zostało zalane, że pralka prawdopodobnie jest na śmietnik(wywala korki zaraz po włączeniu).
    Proszę o radę, jak ktoś ma pomysł, co z tą pralką może być?

Jest to pralka Whirlpool około 8 letnia.

Nastawiam się na zakup nowej wiec proszę o pomoc.

Szukam pralki w przedziale 1000-1500zł. Sprawdzoną i bezawaryjną z funkcjami prania dla dzieci i z klasą A+.

Ponieważ mały brzdąc strasznie brudzi ciuszki i musimy robić pranie bardzo często, proszę o pomoc w wyborze kogoś, kto po prostu eis zna.
    Nie zależy mi na konkretnej marce ale na funkcjonalności i energooszczędności.

Proszę o sugestie, bo myślę tez o pralko-suszarce.

Bądź ewentualnie samą suszarkę ale cenowo w okolicach 1000zl, znajdzie się coś?

Pomóżcie proszę i napiszcie jaki sklep wybrać do zakupu.

Zależy mi na sprawdzonych modelach.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Pozdrawiam!
  • Level 20  
    Jeśli chodzi o suszarke to za 1000 zł znajdzie się ,ale ewakuacyjna, czyli ,że będziesz musiał zrobić odprowadzenie wilgoci na pole przez specjalną rure.Suszarki kondensacyjne oprócz podłączenia do prądu nie wymagają żadnego innego podłączenia.Najtańsze suszarki kondensacyjne zaczynaja sie od około 1300 zł.Pralko -suszarek nawet nie oglądaj bo szkoda na to czasu.
    np. Suszarka WHIRLPOOL AWZ 7468 cena około 1300 zł z przesyłką w sklepie internetowym.
    Pralke polecam Electrolux np.EWF 127413W Time Manager cena tez ok.1300 zł ze sklepu internetowego.

Udanych zakupów
  • Level 9  
    Dzii WAC za pomoc!

Znalazlem obie pozycje za nieco ponad 1200-1250 zl z transportem w magicznej planecie.

Nigdy nie robilem takich zakupów przez internet,czy moze mi ktoś coś doradzić?
    Oczywiście jeśli chodzi o suszarke to tylko kondensacyjna i to akurat nie jest teraz temat numer jeden.

Prosiłbym również o inne propozycje szczegolnie pralek,niemniej jeśli propozycja WAC'a jest pozytywna to nie będę kombinował.

Proszę również o potwierdzenie propozycji kolegi i swoje sugestie i wskazówki.

Pozdrawiam i dziękuje tym którym się chce pomóc i odpisać!

Z góry dzieki!
  • Level 20  
    Polecam również prostą i dobrą pralke Gorenje WA 60149 ,którą posiadam od niedawna i jest naprawde dobra.Pralki Boscha z serii WAE są również bardzo dobre
  • Level 33  
    Nie kupuj pralkosuszarki. Tylko osobne urzadzenia.
  • Level 9  
    Witam ponownie,

dziekuję za wszystkie rady i wskazówki.

Chciałem delikatnie zmienić swoje zapotrzebowanie i raz jeszcze poprosic o rade.

Chciałbym zakupić pralkę w cenie do około 1800zł
    oraz suszarke za podobną kwotę.

Ewentualnie pralko suszarke za kwotę około 3000-3500zl.

Proszę o rady najlepiej z asortymentu MediaMarkt ponieważ od jutra sprzedają bez Vatu i chciałbym zakupićtam jednoi i drugie na raty lub jedno z gotówke a drugie na raty.

Czekam na propozycje.

Firma najchętniej Bosch,Siemens i Electrolux ewentualnie inna dobra Whirlpool?

Proszę ostatni raz o jakieś rady ,ewentualnie jak się komus nie chce pisac niech podesle numer telefonu to zadzownie i chetnie sie dowiem co i jak powinienem wybrac.

Licze na odpowiedzi do jutraa najpóźniej do niedzieli.

Pozdrawiam
  • Level 20  
    Jutro w MM ta pralka którą polecam czyli Gorenje WA 60149 będzie za 1023 zł więc naprawde niedrogo.Taniej niż w sklepach internetowych.Sam ją kupiłem tak samo.Spisuje się świetnie.
    Jak niechcesz przepłacać za suszarke to weź Whirlpoola AWZ 8676 .
    Ja mam od 7 lat chodzi naprawde dobrze.Nie jest chłonna pod warunkiem ,że pranie jest dobrze wywirowane.Pralka Gorenje ,o ktorej pisze ma 1400 obr./min. i klase efektywności wirowania "A " więc naprawde jest super .

Myśle ,że wtedy za około 2500 zł masz fajny i niedrogi sprzęt pralniczy

Pozdrawiam,

Udanych zakupów