Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

polonez truck pompa paliwa zewnetrzna

10 Wrz 2010 20:08 3336 4
  • Poziom 9  
    Witam zakupiłem nowa pompe paliwa zewnetrzna do trucka gdyz stara padła.poprzedni wlasciciel trucka zamontował odciecie tejze pompy.problem mam taki ze zamontowalem nowa przelaczylem odciecie i pompa chodzila 5-10sekund i przestala.odpiolem ja,odkrecilem wezyk przy wtrysku by sprawdzic czy przwod nie jest zapchany-wszystko ok.ale pompa nadal nie podaje paliwa.podlaczajac ja na krotko wszystko z nia ok.wiec czy problemem moze byc to odciecie przeciez przed jej zamontowaniem wszystko bylo sprawne.prosze o rade.z gory dziekuje.
  • Poziom 38  
    Nie rozumiem twojej wypowiedzi ale po przekręceniu kluczyka pompa działa tylko 2-3 sekundy i się wyłącza. Pracuje tylko podczas odpalania i na odpalonym silniku.
  • Poziom 9  
    u mnie stara pompa dzialala nawet po odpaleniu samochodu.caly czas ja bylo slychac jak chodzi.dzisiaj rano po ponownym podlaczeniu pompa normalnie podawala benzyne lecz po 2 min przestala i samochodl zgasl. po sprawdzeniu miernikiem okazalo sie ze prad przestal do pompy dochodzic.
  • Poziom 15  
    jaki masz wtrysk?
    jeśli abimex to po prawej stronie za schowkiem masz bezpieczniki i przekaźnik pompy.... od tego bym zaczął
  • Poziom 9  
    ambinex.sprawdze bezpieczniki i dam znac.cos gdzies poprostu przerywa bo raz prad jest a raz nie.dzieki za rade.

Dodano po 1 [godziny] 33 [minuty]:

Klego miałeś rację jeden z bezpieczników był spalony i czasami lekko zwierał dlatego raz chodziła a raz nie.teraz wszystko 100 %.dzieki i pozdrawiam.