Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

+przełącznik kierunkowskazów peugeot 307

bulilu 11 Sep 2010 04:54 7854 11
    bulilu
    Level 1  
    Peugeot 307 1.6 benzyna kombi, 2002 r. Problem z przełącznikiem kierunkowskazów.
    autoas
    Level 42  
    Renault Scenic 1.5dCi 2004r. Problem z EGRem
    milejow
    Level 43  
    Kamaz 12,0 V10 1989. Problem z kiprem
    autoas
    Level 42  
    matrixs twoja odpowiedź jest dobra, ale tu nie pasuje
    lubinsma
    Level 11  
    Na forum peugeota była kiedyś instrukcja usuwania typowych usterek 307. Można ją też znaleźć na "chomiku". Między innymi był tam opisany sposób naprawy tego przełącznika. W swoim 307 przeprowadziłem tę operację mniej więcej 10 000 km temu i jak na razie działa. Ostrzegam tylko, że to straszna dłubanina wymagająca sporo cierpliwości i precyzji. Na pewno nie dla nerwowych.
    autoas
    Level 42  
    kwok - tylko obciach jak klient to zobaczy na czole, a i wygoda tak naprawdę żadna....szukam rozwiązania
    rudekkk
    Level 10  
    Witam.
    Mam taki problem , prawdopodobnie w przełączniku kierunkowskazów mam wyrobioną sprężynkę, bo kiedy wrzucam kierunkowskaz w prawo, to rączka kierunkowskazu samoczynnie mi opada.
    Chciałem zapytać , czy aby wymienić tą sprężynkę, trzeba zdejmować kierownicę i zdemontować cały zestaw przełącznika , czy można to wykonać , bez demontażu całego zestawu przełączników ???
    autoas
    Level 42  
    Trzeba demontować kierownicę i dopiero zdemontować COMa
    rudekkk
    Level 10  
    A, coś pokombinować, coś podłożyć, jakąś gumką, gąbkę , aby nie trzeba było demontować całego przełącznika, chodzi mi tylko o to , aby ramię przełącznika kierunkowskazów , po włączeniu prawego kierunkowskazu ,samoczynnie mi nie spadało ???
    autoas
    Level 42  
    rudekkk wrote:
    A, coś pokombinować

No to kombinuj po co pytasz...a jak znajdziesz dobre rozwiązanie, to się pochwal...