Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podłączenie matrycy z laptopa do PC.

11 Sep 2010 10:48 1862 3
  • Level 22  
    Witam, zastanawiam się czy da się podłączyć matryce Torisan TM121SV-02L07
    znalazłem notę katalogową ale nie wiem jakie sygnały ze złącza vesa podłączyć do pinów opisanych w nocie jako Receiver
    Link do noty.
    Proszę o pomoc. Pozdrawiam
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    Level 32  
    W górnej centralnej części strony forum znajduje się ramka którą można wykorzystać do poszukiwań podobnych problemów na forum. Zapewniam kolegę, że parokrotnie poruszano zbliżone zagadnienia. Więc, proszę użyć udostępnionej opcji "szukaj".
  • Level 22  
    Zapewniam kolegę, że już tam szukałem ale nie znalazłem dokładnej odpowiedzi na moje pytanie, dlatego zapytałem tutaj. Sądzę, że ktoś jednak już podłączał podobną matrycę lub wie jakie sygnały powinny być tam podłączone. Widziałem kiedyś rosyjską stronę Link na której była podana tabela ze standardowym układem pinów stosowanych w matrycach, ale ta strona teraz ma jakiś błąd ponieważ nie wyświetla tej tabeli. Ja zawsze staram się najpierw poszukać informacji "na własną rękę" w tematach już istniejących dopiero wtedy gdy ich nie znajdę piszę na forum... Więc jeśli ktoś mógłby pomóc to proszę o poradę. Pozdrawiam
    PS. Chodzi mi tylko o to który sygnał z wyjścia VESA podłączyć do pinów oznaczonych w nocie matrycy jako Receiver.
  • Level 22  
    Czy naprawdę nikt nie może mi pomóc?