Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FUJITSU SIEMENS AMILO LI 1705- nie ma obrazu

11 Wrz 2010 16:11 3855 8
  • Poziom 9  
    LAPTOP ODPALA ALE NIE WYŚWIETLA OBRAZU NA MATRYCY. MATRYCA JEST SPRAWNA. PO PODŁĄCZENIU ZEW MONITORA TAKŻE BRAK REAKCJI co to moze byc ?? czy to bedzie karta graf ?? jak tak to jaka karta graf pasuje do tego modelu bo na allegro malo jest (albo cala plyta glowna) bo nie wiem czy mam z intr:/
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    Standardowa usterka w tym modelu laptopa - pomoże wymiana mostu południowego VT8237.
  • Poziom 9  
    a mogl bys jasniej napisac co to jest ? i gdzie sie znajduje ? (gdzie kupie w lodzi to i jaka byla by cena tego) thx za szybko odp
  • Poziom 20  
    Most południowy znajduje się na płycie głównej laptopa. Jest to układ BGA który trzeba wylutować przy pomocy profesjonalnej stacji lutowniczej. Samodzielna naprawa bez doświadczenia w naprawach sprzętu powoduje większe uszkodzenia i koszty (koszt wymiany płyty głównej).
  • Poziom 9  
    a +- ile taka wymiana moze kosztowac ?
  • Poziom 20  
    Tą informację przesłałem koledze na maila.
  • Poziom 10  
    Witajcie
    W moim lapku problem jest ten sam. Niekiedy matryca załapie ale jak przekszywie laptopa przy włączaniu. Ale po matrycy lataja jakies dziwne pasy. Możecie pomóc ?
  • Poziom 10  
    Witam !
    Dzisiaj rozebrałem tego mojego lapka i okazuje się że gdy dociskając palcem w miejscu koło kontrolek ledowych laptop odpala normalnie lecz gdy puszę palec wtedy wskakują pionowe paski i migają. Następnie wskakuje poziomy pas. Może macie jakieś sugestie lub przypuszczenia. Co zrobić?