Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana filtru powietrza oraz odgrzybianie klimy

11 Wrz 2010 23:48 7569 8
  • Poziom 11  
    Witam tak jak w temacie jak wymienić filtr powietrza w passacie jest to silnik 1.8t? jakieś fotki jak on wyglądam jak się do tego zabrać?
    Oraz kupiłem spray do odgrzybiania i jak go mam użyć proszę o porady
  • Poziom 11  
    Witam mam takie pytanie chciałem zrobić to nieco inaczej i nie wiem czy tak można proszę o razy. Otóż chciałem wyciągnąć filter powietrza i w wszystkie rurki zapsikać tą pianką do odgrzybiania i założyć filter.
  • Poziom 38  
    Dostałeś linka z procedurą jak to robią inni / pewnie instrukcja z opakowania / to po co eksperymentować ? No chyba że chcesz sam swoja metodę opracować . Jeśli tak to po co pytasz ? Jak już wymyślisz inną metodę to wtedy się pochwal jak to robisz i oczywiście o skuteczności odgrzybiania .
    Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Pioart takie odpowiedzi to sobie możesz wsadzić nie powiem gdzie. Chodzi mi o konkrety. Samochód który chcem odgrzybić to passat b5 1.8t 97 rok. Jak się do tego zabrać jak ustawiać klime itd.
  • Poziom 29  
    Kolego skoro jeśli jesteś niezadowolony z pomocy jakiej ci udzielił kolega pioart to poszukaj jeszcze na forum VW albo Passata. Pozdrawiam!
  • Poziom 38  
    kamillk18 napisał:
    Pioart takie odpowiedzi to sobie możesz wsadzić nie powiem gdzie. Chodzi mi o konkrety. Samochód który chcem odgrzybić to passat b5 1.8t 97 rok. Jak się do tego zabrać jak ustawiać klime itd.

Po pierwsze bez prywatnych wycieczek .
    Po drugie to o jakie konkrety Ci chodzi ? Może takie „foto story „ jak komiks co i gdzie „wcisnąć”? W linku masz wytłumaczone łopatologicznie co i jak wykonać . To czego nie rozumiesz?
    Jak już kolega „RobertLodz09” napisał szukaj pomocy na stronie fanów VW , bo z tego co się już zorientowałem , to masz same problemy z tym autem i nie tylko z nim , bo z czymś jeszcze … .
  • Poziom 11  
    Skoro sie nie znasz to po ci mi tutaj piszesz jakieś bajki. Te linki które podałeś na pierwszej strony google wychodzą wiec nie wiem chcesz sobie postów ponabijać czy co :p
    chodzi mi o fachową poradę konkretnie do tego modelu chcem dobrze to zrobić żeby coś to dało a nie jakieś ogólniki które sam z łatwością znajduje pozdro