Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MAQMA MQ-E04BT jak podłączyć.

12 Wrz 2010 09:40 2157 2
  • Poziom 9  
    Na początek z racji iż jestem nowym użytkownikiem forum -Witam wszystkich miło i gorąco, od pewnego czasu jestem użytkownikiem radia samochodowego marki MAQMA MQ-E04BT radio to zostało przeze mnie odkupione no i mam taki problem -czy ktoś z Was miał do czynienia z takim radyjkiem chodzi mi o rozpiskę kolorów kabli do kostki połączeniowej -zasilanie ,głośniki i pozostałe opcje jakie są w tej kostce , niestety moja kostka a raczej wiązka która służy do podłączenia nie jest oryginalna ktoś ją dorobił wykorzystując fragment wiązki z komputerowego zasilacza łączacego zasilanie do płyty głównej no i niestety kolory kabli nie pokrywają sie z schematem jaki jest naklejony na radiu ,byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc ,a może jest ktoś kto posiada takie radio uszkodzone z oryginalną wiązką i panelem przednim ,panel może mieć nawet zbity wyświetlacz byle by tylko był kompletny .
  • Poziom 21  
    Zrób zdjęcie kostki i wejścia, najlepiej jakbyś jeszcze rozebrał radio tam widać ścieżki które lecą do końcówki mocy i po tym można zobaczyć które to piny.
  • Poziom 9  
    Witam, wiem iz temat dawno zapomniany ,ale wypadało by go godnie zamknąć , radio przeleżało trochę czasu w szafie ,niestety ale sprawy zdrowotne,po wizycie w serwisie RTV fachowiec stwierdzi l że radio ma kilka uszkodzonych elementów z powodu odwrotnego podłączenia zasilania ,koszt naprawy nie opłacalny . Zostało przeznaczone jako dawca . temat zamykamy.