Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam instrukcji do Białoru¶ koparko-spycharki 89r

lukaszpc1 12 Sep 2010 10:12 7625 13
    lukaszpc1
    Level 13  
    Witam.
    Poszukuję instrukcji do Białoru¶ koparko-spycharki z 89r lub też wskazówek w naprawie sprzęgła.
    Je¶li kto¶ to już robił proszę bardzo o kontakt gg 7099851 lub mail luk11c(malpa)o2.pl
    lukaszpc1
    Level 13  
    jak nacisnę sprzęgło to koparka jedzie, ciężko wbić bieg bo zgrzyta, a na pi±tym biegu jak chcę ruszać to się ¶lizga.
    ftp.kowal
    Level 35  
    O ile dobrze pamiętam jak położysz się pod ni± to powiniene¶ mieć okienko do regulacji sprzęgła. Zobacz czy która¶ z łapek nie jest urwana. w co w±tpię ale sprawdzić nie zaszkodzi. Najpewniejsze będzie to ze tarcza jest do wymiany ewentualnie docisk, możliwe ze koło zamachowe będzie trzeba przetoczyć ale to okaże się po rozebraniu
    lukaszpc1
    Level 13  
    ok a powiedz mi kolego jak to rozpołowić w razie czego, rozumię że muszę tylko silnink wyci±gn±ć ????
    ftp.kowal
    Level 35  
    Oj z rozpołowieniem jest już trochę zabawy, mam nadzieje ze posiadasz jaki¶ wózek żeby podstawić pod silnik i odjechać. Ja unosiłem przedni osprzęt tak wysoko żeby dało radę silnikiem pod nim wiecheć. Teraz już nie pamiętam czym i gdzie zabezpieczałem przed samoczynnym opuszczaniem się łychy, ale Ty jak podniesiesz będziesz widział co i jak
    lukaszpc1
    Level 13  
    a gór± nie da go wyci±gn±ć ???? a nie masz jakiej¶ instrukcji do niej, bo interesuje mnie schemat, siłowników bo jeden leje, oraz mam trochę słaby chamulec nie wiem co zrobić podci±gn±ć czy rozkręcić t± kopułkę za kołem, co wchodzi cięgło, bo po prostu jeszcze nigdy nie robiłem białorusi i nie wiem co tam jest w tej kopule jakie¶ szczęki. oraz czy muszę jako¶ naznaczyć pompę wtryskow± żeby j± wyj±ć czy porostu j± wyci±gn±ć i nic sie nie przestawi????
    ftp.kowal
    Level 35  
    Instrukcji żadnej nie mam. Musisz rozpołowić żeby wyci±gn±ć sprzęgło. Co do pompy to o ile dobrze pamiętam przeważnie były na wieloklinie i raczej nie masz co się martwić o jej przestawienie. Z hamulcami najpewniej musisz je podregulować skracaj±c cięgno czyli je skręcić, więc z tej strony co będziesz robił unie¶ koło do góry i podkręcaj sprawdzaj±c czy hamuje, je¶li to nie pomoże to do hamulce do całkowitej naprawy
    lukaszpc1
    Level 13  
    jeszcze spróbuję podregulować sprzęgło i w tedy zobaczę
    lukaszpc1
    Level 13  
    mam przykręcić te 3 ¶róbki od sprzęgła czy je popu¶cić ?????
    urwis1961
    Level 10  
    Być może w rozwi±zaniu Twojego problemu pomoże publikacja wstawiona TU przez Kol. Widur.
    A może tak niejako przy okazji zajrzysz do mojego tematu i co¶ podpowiesz.
    106811
    Level 2  
    lukaszpc1 wrote:
    Witam.
    Poszukuję instrukcji do Białoru¶ koparko-spycharki z 89r lub też wskazówek w naprawie sprzęgła.
    Je¶li kto¶ to już robił proszę bardzo o kontakt gg 7099851 lub mail luk11c(malpa)o2.pl
    [film=450.370][/film][film=450.370][/film][/film]