Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Piła spalinowa- jaką wybrać do 300zł

Adek4100 12 Sep 2010 13:35 12762 3
    Adek4100
    Level 17  
    Witajcie, mam zamiar kupić piłe spalnową do 300zł, na aukcjach internetowych można zaleśc piły za 250zł np tego typu:

http://allegro.pl/pila-pilarka-spalinowa-3-8km-lancuchowa-germany-i1222662978.html

Dodam że piła będzie używana sporadycznie dlatego nie planuje zakup markowej piły.

- jak wygląda dostępność łańcuchów i ewentualnie części?

Wiadomo moc 3,8KM pewnie jest tutaj mocno zgórowana.
    bee-baranek
    Level 10  
    Hej! Brat mój kupił taką piłę POWER GERMANY 4.8kw!!!!! lecz nie na allegro tylko z dostawą do domu e-klasą z rumunami. Utargował z 1000zł na 300. spoko :) W sumie palona była z 3 minuty przed tranzakcją. po pewnym czasie zauważyłem że cieknie z niej paliwo,ale odpala,po dostawieniu do klocka gaśnie i tak w kółko. Nie rozbierałem jej,może to jakiś szczegół,ale nie tego człowiek spodziewa się po nowo nabytej pile
    Adek4100
    Level 17  
    Dziękuje Ci, chyba jednak zdecyduję się na coś lepszego.
    Duduś74
    Moderator of HydePark
    Mam takiego niby "stihal" już ze dwa lata i poza przyciskiem blokady gazu który odpadł zaraz na początku i uszkodzonym wyłącznikiem zapłonu ( gaszę ssaniem), to nawet to coś chodzi. Fakt, prowadnica 50 jest "lekkim" przegięciem, ale powoli grubsze pnie idzie przeciąć. Przy prowadnicy 35, to już całkiem znośna piła, ale trafić na "dobrą" to już jest loteria.