Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Scenic/ subwoofer.

16 Wrz 2004 08:29 2474 3
  • Spec od TV
    Czy ktos z kolegow montowal glosnik niskotonowy pod siedzeniami pasazera w tylnym rzedzie?Majac poprzednio Astre wkomponowalem glosnik w kolo zapasowe.W tym samochodzie jest to niestety nie realne(zbiornik gazowy) i potrzebne wolne miejsce.W wlasnie w tylnym rzedzie chcialbym umiescic dwa glosniki(po bokach,a pod srodkowym fotelem wzmacniacz).Czy moze sie ktos podzielic uwagami na ten temat(producent glosnika ,sposob zamocowania itp)?Prosze o podpowiedzi.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    Witam,

przepraszam ze podłacze sie pod wątek i go rozszerze.
    Mam w scenicu ('00) orginalne radio (kasetowe) i przyznam ze czuje pewien niedosyt w odniesieniu do brzmienia (6 głośników - chyba 4x10 + 2x13). Czy możecie sie podzielić pomysłami nad porawieniem brzmienia, bez zbyt radykalnych przeróbek? Czy na poczatek wystarczy zmienic gośniki na lepsze + ew.wzmaczniacz na 2x13?
    Pomysł z subem pod fotelami jest całkiem niezły!
    Dodam ze zależy mi na pozostawieniu oryginalnego radia (chyba 4x15). Dzieki za sugestie.

pzdr.
  • Poziom 20  
    Mam pytanie-są u ciebie pod kanapą jakieś pojemne wnęki żeby wsadzić tam suba??? a jeśli są to czy jesteś w stanie montując go dobrze uszczelnić te wnęki???
    Jeśli ma to być tak żeby włożyć głośnik pod kanape nakryc go fotelem i słuchać muzy to efekt będzie FATALNY.
    Jeśli są i dasz rade to uszczelnić itp. to głośnik najlepiej magnesem w górę co by przyciężka osóbka siadając nie podniosła ci kosztów eksploatacji:). Zależy to oczywiście od typu głośnika i jego parametrów.
    Qrde wychodzi mi na to że musisz mieć tam luke na min 10 cm lub więcej żeby upchać tam suba:P
    P.S Sorki jeśli majacze ale mam gorączke :(
    pozdro
  • Spec od TV
    Pod fotelem tylnym jest troche przestrzeni (nie jest to kanapa ,tylko trzy wyjmowane fotele.a pod nimi schowki/nie wlozylbym glosnika pod kanape) ,a ta przestrzen ma +- ok.1m/20cm i glebokosc od 7cmm do 12ccm,jest w srodku tego tunelu lekkie przewezenie.I wlasnie tu moje glowne pytanie jaki glosnik najlepiej sobie poradzi?Cena glosnika 100...300zl.Prosze o porade.