Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet w cyfrowym polsacie

13 Wrz 2010 21:12 1093 3
  • Poziom 8  
    Witam.
    Posiadam już trzeci rok TV w cyfrowym polsacie,obecnie kończy mi się umowa roczna więc chcę podpisać dalej,pakiet familijmy,posiadam na własność dekoder echostar dsb 717,chciałem teraz wziąść internet i telefon,byłem w jednym punkcie wszystko cacy cacy płacę tylko za modem i router i za nic więcej ,ale go nie mają,więc odsyłają mnie do innego punktu,w następnym punkcie wszystko jest,wszystko byłoby ok,gdyby nie fakt,że baba chciała mi wcisnać jakiś dekoder hd za 199zł bo podobno ten stary może lada dzień nawalić.Czy to prawda czy chciała mnie naciagnać na nowy dekoder przy przedłużaniu umowy na tv?Co ma tv do nowej umowy na internet i telefon. Dodam od siebie,że stary dekoder jest sprawny i dostępny w sprzedaży u nich.
  • Poziom 19  
    Witam Trzeba było umowę wymówić , oni sami by za dzwonili i może byś z nimi coś ciekawego wynegocjował . Pozdrawiam.
  • Poziom 8  
    Przysłali mi nową umowę pocztą,jeszcze jej nie wysłałem.Nie wiem tylko po no mi nowy dekoder jak stary jest sprawny,kolejnego na własność za 200zł napewno nie będę kupował.Nie wiem tylko co ma ten dekoder do tego internetu i telefonu,bo już nie wiem co robić.
  • Poziom 15  
    Jak ten net dziala tzn jakie masz pingi i predkosc ?