Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Carminat w Renault Scenic 2004r. - nie włącza się.

mos5 13 Wrz 2010 22:07 4452 2
  • #1 13 Wrz 2010 22:07
    mos5
    Poziom 24  

Radio-nawigacja Carminat BE7409 Navigatin Becker'a po naprawie licznika w tym samochodzie (a dokładnie wymianie na inny ) nie włącza się. Naprawa wykonana przez mechaników. Dokładnie po naciśnięciu włącznika radia zapala się z prawej strony wyświetlacza godzina i temperatura ale nie wyświetla sie żaden inny segment wyświetlacz ani zapytanie o kod. Koledzy proszę o podpowiedź.
    Może ktoś dysponuje opisem podłaczenia tego radia w samochodzie lub chociaż opisem wyprowadzeń.

0 2
  • #2 16 Wrz 2010 08:26
    olojerry
    Poziom 1  

Zły licznik lub wyświetlacz, miałem taka sytuacje gdy wymieniłem licznik w moim aucie 2004 na ten sam model tylko licznik był po lifcie.

Moderowany przez damiancz:

Tylko czemu twój post też musi przechodzić też "lift". Jak klawisz "Pisownia" przecież nie gryzie - używaj go. Reg. pkt 15. Poprawiłem

0
  • #3 16 Wrz 2010 23:49
    mos5
    Poziom 24  

Mam stary uszkodzony licznik z tego auta, prawdopodobnie ze sprawnym wyświetlaczem radia, musiałbym go podłaczyć na stole z radiem i zasilaniem w tedy wszystko byłoby jasne, zły licznik czy uszkodzone radio. Problem w tym że nie mam opisu złącz licznika.

0
  Szukaj w 5mln produktów