Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat cordoba 2005r. Zasilanie wzmacniacza anteny

Danieloos 14 Wrz 2010 14:43 2208 4
  • #1 14 Wrz 2010 14:43
    Danieloos
    Poziom 25  

Witam szukam informacji który przewód w w/w samochodzie przy kostce ISO jest od zasilania wzmacniacza antenowego.
    Na innych forach wyczytałem że jest to kolor niebieski, zielony, czerwony z szarym paskiem nie chciałbym tak w ciemno podawać zasilania na inne przewody, wiem że można by było się dostać od strony anteny (w podsufitce) i sprawdzić jaki jest kolor lecz wyczytałem że można uszkodzić plastik przy podsufitce i grozi nieszczelnością.
    Czy jest ktoś tak miły i sprawdzi np w swoim samochodzie jaki to jest kolor przewodu oczywiście od strony instalacji samochodowej będę wdzięczny.

0 4
  • #2 14 Wrz 2010 15:09
    mister_j
    Poziom 22  

Wystarczy zajrzeć na stronę naszego kolegi z forum, gdzie jest rozpisana ta kostka, dział ISO OEM. Pamiętaj jednak że Twoja antena nie musi być zasilana osobnym przewodem, zasilanie może iść po koncentryku. Musisz wtedy zastosować separator od strony radia. Pzdr

0
  • #3 14 Wrz 2010 16:58
    Danieloos
    Poziom 25  

Separator założyłem i nie zdaje egzaminu nawet pogarsza sprawę, więc tłumi odbiór wzmacniacz przy antenie a jak wiem to w seacie nie jest standard ISO iż się mi nie zgadzało stałe +12V, zasilanie po stacyjce poprostu są odwrotnie i coś jeszcze będzie nie tak w wprowadzeniach seata iż mi nie przygasa podświetlenie radia jak ściemniam zegary a radio jest w taką opcje wyposażone ale z podświetleniem sobie dam radę, dlatego jest mi potrzebny oryginalny opis wyprowadzeń od strony samochodu.
    mister_j poproszę o link iż nie wiem o jakiego kolegę chodzi

0
  • #5 14 Wrz 2010 19:15
    Danieloos
    Poziom 25  

mister_j raczej masz rację że zasilanie będzie szło po koncentryku iż umie nie ma przewodu do zasilania, może mi pomożecie znaleźć rozsądne rozwiązanie mojego problemu ale chyba się nie obędzie bez wymiany anteny i ruszaniem podsufitki ?

0