Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia E75 lutowanie gniazda

Rafal Ror 14 Wrz 2010 19:28 1977 0
    Rafal Ror
    Poziom 2  
    Witam,mam pytanie czy istnieje techniczna możliwość wlutowania gniazda na płycie głównej Nokia E75.Jest to gniazdo do którego podłącza się taśmę kamerki.Gniazdo jest uszkodzone.telefon jest nowy był w serwisie Nokii(w dwóch różnych serwisach) i stwierdzono zalanie telefonu,do którego nigdy nie doszło.Po kłótniach z Nokią postanowiłem rozłożyć tel. i okazało się że zostało uszkodzone gniazdo.Aparat badały dwa serwisy wykonujące naprawy gwarancyjne dla nokii,za ekspertyzy które wykonano oczywiście obciążono mnie kosztami,postanowiłem rozebrać to urządzenie i od razu w oczy rzucił się fakt uszkodzonego gniazda,poza tym tel jest sprawny.Gwarancję oczywiście mi anulowane ze względu na niby zalanie.Jestem serwisantem kserokopiarek,nie dysponuję tak precyzyjnym narzędziem aby wlutować na płytę nokii to gniazdo.Zwracam się z prośbą do kolegów serwisantów GSM z prośbą o pomoc.Przygotowałem już dokumentację foto do nokii,o zwrot kosztów ekspertyz oraz wystawię fakturę naprawy tego telefonu.Zaskoczeniem moim był również fakt gdy wysłałem do serwisu zawieszający się fabrycznie nowy telefon żony i również dostałem anulację gwarancji ze względu na zalanie aparatu.Chyba został zalany w samolocie jak leciał z Finlandii.Z góry dziękuję za jakieś info.Pozdrawiam