Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon radiowy i neostrada

15 Wrz 2010 08:24 1736 4
  • Poziom 1  
    Witam.
    Chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto może jest bardziej obeznany w tym temacie następującej kwestii:
    Czy na telefonie radiowym istnieje możliwość zainstalowania neostrady. Bo o takiej możliwości , że się pojawiła, gdzieś słyszałem, ale nie wiem czy to prawda. Ma to być podobno opcja do 1 Mb.
    Pozdrawiam i dziękuję za ewentualne informacje
  • Poziom 43  
    Nie
    Na telefonie radiowym modem pracuje z prędkością 14.4kbps i chyba więcej się nie da wyciągnąć.
  • Poziom 25  
    Jest mozliwosc internetu(! nie neostrady!), i tylko na radiu CDMA, a rozwiązań linii radiowych jest w Polsce co najmniej 7, więc pytanie sprecyzuj lub podaj model przystawki radiowej
  • Poziom 22  
    Mogę tylko powiedzieć, że całkiem niedawno tj. w sierpniu TPsa próbowała się wykpić z umowy OTR na instalację linii telefonicznej u mnie na działce poprzez propozycję podłączenia radiolinii. Zaznaczono wyraźnie w tym piśmie, że na linii radiowej nie ma możliwości świadczenia usług internetowych neostrady.
  • Poziom 16  
    Z reguły na radiówce Neostrady nie ma. Zdarze się, że we wsi nie ma centrali tylko sam DSLAM i wtedy fon po radiu a Neo po kablu. Są to okazjonalne przypadki o których piszę dla porządku.
    Dodam jeszcze, że mamy możliwość internetu satelitarnego.