Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa pliku .jpg uszkodzonego podczas przenoszenia/wytnij.

motyf3 15 Wrz 2010 10:09 6186 6
  • #1 15 Wrz 2010 10:09
    motyf3
    Poziom 8  

Witajcie.
    Zgrałem wczoraj pliki z karty na dysk i okazało się, że podczas przegrywania pojawił się jakiś błąd, a że wycinałem je a nie kopiowałem, to mam jeszcze większy problem.
    Pierwszy raz mam taką sytuacje i nie wiem co robić - będę próbował jeszcze odzysku danych.
    Może uda się Wam coś zrobić z przykładowymi zdjęciami, będę bardzo wdzięczny za wszelka pomoc.
    Załączam plik z dwoma zdjęciami:

0 6
  • #2 15 Wrz 2010 10:25
    1267094
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 15 Wrz 2010 11:03
    motyf3
    Poziom 8  

Probuje i nic nie znajduje na niej. Może uda sie komus naprawic jakos te zdjecia ktore załączyłem. Nie wiem czy to nie ostatnia szansa

0
  • #4 15 Wrz 2010 11:32
    narkoholik
    Poziom 30  

Kolego masz rozszerzenie JPG a ja widze ruchomy obraz płynącego jahtu :)

0
  • #5 15 Wrz 2010 12:00
    motyf3
    Poziom 8  

widzę, że podczas zgrywania zdjec wszystko dokładnie sie pomieszało....
    wstawiam inne zdjęcie - nie wiem czemu mają one rozszerzenie jpg

0
  • #6 15 Wrz 2010 12:17
    narkoholik
    Poziom 30  

Kolego im dalej brniesz tym większe straty.
    JPG już kompresuje obraz, zip może dodatkowo utracić parę bitów (jpg sie słabo zip-ują).
    Im bardziej oryginalne resztki tym wieksze szanse na naprawę (nie odzysk - to inna kwestia i spróbuj jak radzą).
    Musiałbyś umieścić na ftp wszystko jak leci w katalogu i podać formę zapisu urządzenia rejestrującego (format).
    Spróbuj - może jeszcze są pozostałości - wyszukać te pliki w ustawieniach lokalnych opcją wyszukaj z np. Total Commandera ( lub czymś co swobodnie szuka plików ukrytych/systemowych). A to dlatego że zależnie od trybu kopiowania - pliki mogły być cachowane/przechowywane w TEMP itp. Nie potrafię tego ładniej i fachowo opisać :)

0
  • #7 12 Lis 2010 11:32
    motyf3
    Poziom 8  

NIc nie udało sie z plikami zrobić, mimo wszystko bardzo dziękuje za pomoc.
    pozdrawiam

0