Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

passat 1.8 20v adr 99r czujnik powietrza dolotowego

15 Wrz 2010 13:46 5740 1
  • Poziom 9  
    Witam mam problem passat 1.8 20v adr 99r. instalacja gazowa brg rano ma nie równe i gaśnie jak juz załapie to są stałe obroty ale długo trzyma ssanie do czasu przełączenia na gaz ( ponadto zaznaczę że przy odłączeniu przepływomierza jest ok ) poźniej już jest wszystko ok na benzynie i na gazie podłączony pod kts komp boscha (może pomyliłem sie w nazwie mniejsza z tym) brak błędów tylko wartości pokazały 62 stopnie temp. powietrza dolotowego lub zasysanego mam już 3 przepływomierze (magnetti chodzi jak jest zimny jakiś inny jak jest ciepły te 2 maja w sobie ponoć czujnik tempe powietrz. zasysanego a bosch dobrany w serwisie nie posiada czegoś takiego. Czy ten model posiada taki czujnik dodam kolektor plastikowy
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    jestem o krok dalej ale mimo to stoję w miejscu znalazłem czujnik temperatury powietrza dolotowego kupiłem nowy ale wyszło że i stary jest ok oryginalny przepływomierz boscha też posiada czujnik temperatury powietrza więc juz sam nie wiem o co chodzi zimny odpalany samochód bez wtyczki przepływomierza pali idealnie wczoraj po wymianie tego czujnika podmieniłem środki przepływomierzy włożyłem magnetti mireli i ku mojemu zaskoczeniu działał pięknie ale po chwili spadając z dużych obrotów spadał trochę niżej i po chwili jakieś 2 s. wracał po 10 minutach zaczął już spadając z obrotów i gasł przy wyjęciu przepływomierza czułem że jest ciepły czy to jest normalne