Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki dekoder do tnk wybrać.

.....@ 16 Wrz 2010 16:44 5141 3
  • #1 16 Wrz 2010 16:44
    .....@
    Poziom 17  

Witam.Mam zamiar zmienić telewizję z cyfrowego polsatu na telewizję na kartę hd.
    Jaki dekoder wybrać do telewizji na kartę? Dekoder standardowy taki jaki jest w pakiecie czy dekoder ferguson ariva 100 e czy może jeszcze coś innego.
    Najbardziej zależy mi na niezawodności i dosyć szybką reakcją przełączania kanałów.
    Przedział cenowy to tyle ile kosztuje standardowy zestaw tnk hd.
    Jeszcze jaki konwerter dokupić do tego.

0 3
  • #2 16 Wrz 2010 16:49
    Rafal_Pisz
    Poziom 12  

Jeżeli zamierzasz zakupić TNK HD (Telewizję na Kartę HD) to ta telewizja nie będzie działać na innym dekoderze niż ten który jest sprzedawany w komplecie z kartą, ponieważ karta jest sparowana z tym odbiornikiem. Jeśli zamierzasz kopić "zwykła " TNK to Ariva 100E będzie współpracował z tą kartą bez problemu.

Konwerter, każdy będzie dobry możesz wziąć jakiś w średniej cenie aby nie brać taniej chińszczyzny, choć przy dzisiejszych cenach konwerterów warto zakupić od razu konwerter Twin (z dwoma wyjściami) na przyszłość np. gdybyś kiedyś chciał w drugim pokoju mieć drugi odbiornik.

0
  • #3 16 Wrz 2010 22:12
    .....@
    Poziom 17  

Jeszcze jedno pytanie czy stary konwerter z cyfrowego polsatu mogę użyć do tnk hd.Stary to znaczy taki dwuletni.

0