Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie mp3 pod radio DALCO RS-5110RDS

wyrokulicy 17 Wrz 2010 13:16 2175 0
    wyrokulicy
    Poziom 23  
    Cześć. otóż mam taki problem, jestem początkującym kierowcą, wszystko opłacam z swojej kieszeni więc liczy się dla mnie każdy grosik. Niedawno zakupiłem sobie auto, dostałem też od znajomego takie radio ja w tytule-kaseciak. Miałem wcześniej już kupiony transmiter-ale jakość dźwięku jest okropna-gorsza niż z radia normalnego-więc oddam go z powrotem do sklepu. Do tego utwory w jakość minimum 320 kb/s żeby dało się słuchać ale też cudów nie ma. Próbowałem też kasety-adaptera-niestety jest uszkodzona głowica i napęd magnetofonu. Czy da się jakoś podłączyć mp3 pod to radio? Kiedyś kuzyn podłączyć sygnał z wyjścia słuchawkowego komputera bezpośrednio zamiast głowicę magnetofonu i grało to ładnie. Ew jak inaczej dokonać takie podłączenia-wejście liniowe dorobić? Dodaje zdjęcia radia, w necie cisza o nim-szukałem... Radio jest proste, wręcz archaiczne, strojenie gałką, jedyne przełączniki to te co widać, z tyłu tylko kostka iso i wejście anteny. Czytałem też że można jakoś pod kość iso się wpiąą ale potrzeba jakiegoś µPC użyć żeby uaktywnić aux'a? Może Wpiąć Się Pod Potencjometr Od Volume? Na szukanie scalaków na płytce radia jestem za mało doświadczony...

Podłączenie mp3 pod radio DALCO RS-5110RDS Podłączenie mp3 pod radio DALCO RS-5110RDS Podłączenie mp3 pod radio DALCO RS-5110RDS