Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z włączaniem myjki Karcher K 2.16

17 Wrz 2010 16:07 5628 7
  • Poziom 2  
    Witam,

mam od ponad roku myjkę K 2.16, Myjka po włączeniu po raz pierwszy po dłuższej przerwie włącza się normalnie po naciśnięciu przycisku na lancy. Ale po chwili pracy, gdy puszczę przycisk już nie chce się włączyć.

Mogę ten problem obejść włączając myjkę z naciśniętym ,przyciskiem na lancy
    wtedy myjka chodzi do momentu, gdy puszczę spust. Jednak w ten sposób muszę cały czas mieć wylatującą wodę pod ciśnieniem, bo gdy puszczę spust, to znów muszę lecieć do myjki i ją włączać i wyłączać.
    Proszę o radę gdzie zajrzeć.

Problem w temacie a regulamin/ proszę poprawić!
    [_P_]
  • Poziom 9  
    Rozbierz lance i sprawdź zawór ( mosiężny) nie wiem jak się on fachowo nazywa. Istnieje prawdopodobieństwo że blokuje się taki wystający bolczyk co jest naciskany przez przycisk. W środku ( tego zaworu)jest taka sprężynka co go powinna cofać.
  • Poziom 14  
    Witam
    Mam ten sam problem. Tylko że mi się nawet nie chce załączać. Raz za kiedy zaskoczy. Tak źle się tym teraz myje, że nie wiem. W tym pistolecie ten zawór co pisze kolega wyżej jest cały z plastiku i nie da się go rozebrać.
  • Poziom 2  
    To nie jest wina tego zaworu, problem jest w zaworze sterującym w środku myjki.
    Jak rozbierzesz obudowę to na wyjściu wody z pompy jest zawór - który potrafi się zacinać albo zablokowały go jakieś paprochy.
  • Poziom 14  
    A taraz myjka się sama włacza i wyłącza(na pistolecie nie przyciskam)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Nie ma. Ułamałem jakiś bolec który wychodził z tego co szedł do tego wężyk z płynem. Rozkręciłem to i zkręciłem i teraz myjka chodzi cały czas.
    Według mnie ciśnienie jest mniejsze(małe).
  • Poziom 14  
    A co to jest w środku wyjścia wody(pod ciśnieniem)? Bo trochę tym kręciłem.

Nie pisz posta pod postem!
    [_P_]