Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B5; brak sterowania zamkiem klapy bagaznika

17 Wrz 2010 17:42 5780 5
  • Poziom 9  
    Witam. Mam problem ze sterowaniem zamkiem klapy bagażnika. Mianowicie kiedy chcę zamknąć samochód z zamka w drzwiach zamykają się jedynie 4 drzwi natomiast bagażnik nie reaguje. Kiedy zamykam samochód zamkiem w bagażniku zamyka się wszystko prawidłowo. Z otwieraniem jest tak samo. Nie posiadam pilota do sterowania centralnym. Dodam jeszcze ze niekiedy otwierając klapę nie świeci mi się oświetlenie bagażnika.
  • Poziom 13  
    Sprawdź kable do siłownika zamka bagażnika. Mogą być zagniecione lub połamane. Kombi czy sedan?
  • Poziom 13  
    kable w przelotce klapy, silownik zablokowany
    modul komfortu wilgoc ugnite kable, da sie zrobic :idea:
  • Poziom 26  
    Silniczek klapy do wymiany.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Też tak mialem. Wymieniłem siłownik w zamku i to jest zrobione i dziala. Zostało oświetlenie bagażnika. W gnieździe żarówki prąd jest ale nie dochodzi masa. Doczytałem że chodzi o mikrostyk czy też mikroswich. Jednak nie wiem gdzie się znajduje czy w mechanizmie zamka czy przy ryglu i nie wiem jak wygląda aby go odnależć. Moze ktoś coś jakieś zdjecia... Dodam że w Twoim przypadku z zamka w klapie bagażnika zamyka wszystko bo pozostale siłowniki w drzwiach działają a zamek w klapie zamykasz mechanicznie z kluczykiem