Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrowanie pojazdu. Rejestrowanie auta na inną osobę.

kagar1989 18 Wrz 2010 00:54 2816 8
  • #1 18 Wrz 2010 00:54
    kagar1989
    Poziom 9  

Witam.
    Kupiłem samochód spisałem umowę z poprzednim właścicielem, mieszkam w Warszawie a zameldowany jestem w Wołczynie i czy jest taka możliwość aby ktoś z Warszawy mógł zarejestrować auto na siebie z moimi danymi na umowie czy tylko zostaje mi załatwienie sprawy w miejscu zameldowania ewentualnie jak auto nie zostało wyrejestrowane dogadać się o nową umowę z osobą mieszkającą w Warszawie?.

0 8
  • #3 18 Wrz 2010 08:06
    kagar1989
    Poziom 9  

jak to do łamania prawa ?

0
  • #4 18 Wrz 2010 10:08
    arekb81
    Poziom 24  

Tam, gdzie jesteś zameldowany, tam rejestrujesz samochód.

0
  • #5 18 Wrz 2010 10:24
    kagar1989
    Poziom 9  

a czy mogę spisać umowę z osobą z warszawy jak samochód nie jest jeszcze przerejestrowany na mnie, ewentualnie zostaje kontakt z poprzednim właścicielem (jak nie wyrejestrował pojazdu) i spisanie umowy z osobą se stolicy, nie za bardzo mam kiedy jechać do Wołczyna

0
  • #6 18 Wrz 2010 20:37
    JollyRoger
    Poziom 21  

Znajdź kogoś jako współwłaściciela (wystarczy 1% wartości pojazdu) z Warszawy. Żeby nie robić problemów w razie stłuczki ze zniżkami itp. niech to będzie osoba która już po prostu nie jeździ.

0
  • #7 19 Wrz 2010 13:08
    cirrostrato
    Poziom 36  

Porównaj koszt OC w Wołczynie i w Warszawie i nie dyskutuj dalej..... przy okazji rodzinę odwiedzisz.

0
  • #8 19 Wrz 2010 14:16
    kagar1989
    Poziom 9  

JollyRoger napisał:
    Znajdź kogoś jako współwłaściciela (wystarczy 1% wartości pojazdu) z Warszawy. Żeby nie robić problemów w razie stłuczki ze zniżkami itp. niech to będzie osoba która już po prostu nie jeździ.

mam kogoś takiego, czytałem gdzieś, że muszą być obie osoby wpisane w umowie abym mógł zarejestrować w spół właścicielem

cirrostrato napisał:
    Porównaj koszt OC w Wołczynie i w Warszawie i nie dyskutuj dalej..... przy okazji rodzinę odwiedzisz.

OC już przedłużone cena 248 zł 6 miesięcy

0
  • #9 19 Wrz 2010 14:22
    michalekzkielc
    Poziom 10  

Nie obie osoby nie muszą byś wpisane jako współwłaściciela spisujesz osobę i umowę darowizny pokazujesz przy rejestracji.

Pytanie poco przerejestrowywać masz oc to jeździsz z umową i dowodem na byłego właściciela

0