Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AEG OKO Favorit 565 - dlaczego cieknie w tym miejscu?

18 Wrz 2010 12:52 6486 3
  • Poziom 11  
    Witam, mam zmywarkę taka jak w temacie, dzisiaj wyciągnąłem ja na dwór i postawiłem na krzesłach żeby sprawdzić gdzie następuje wyciek, wyciek następuje z otworu zaznaczonego strzałką. Co to jest za otwór i czy z niego powinna wyciekać woda? Jeśli nie to co zrobić żeby tam nie wyciekała?

AEG OKO Favorit 565 - dlaczego cieknie w tym miejscu?

Moderowany przez skryn:

Załącznik usunąłem, załadowałem zdjęcie w postaci obrazka. Proszę następnym razem korzystać z TEj instrukcji.

• Poziom 9  
    Podepnę się do tematu.
    Mianowicie dziś zdemontowałem pompę wody bo zaczęła hałasować, przeczyszczona, przesmarowana i śmiga. Lecz pierwsze uruchomienie i u mnie też z tego miejsca cieknie na jednym z części programu mniej więcej w połowie pracy. Jaka to może być przyczyna lub dlaczego, nie ma tam nigdzie nic co by należało wetknąć lub powinno być wetknięte. Takie czary, nie jestem zawodowym serwisantem tylko domowym złotą rączką takim typowym polskim facetem od wszystkiego. Czy jest szansa że ktoś coś napisze czy jak kolega minie 7 lat bez echa. Za ewentualne podpowiedzi dziękuję.
  • Moderator AGD
    To dość wiekowa zmywarka , więc mogę się mylić. Ale wydaje się ,że może być zapchany ten gruby wąż który dochodzi do misy, skręcony opaskami.
  • Poziom 13  
    Witam.
    Sprawdź czy jest drożny widoczny na zdjęciu brązowawy wąż.