Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung i600- nie działające karty z play

longeross 18 Sep 2010 13:35 1973 2
    longeross
    Level 10  
    witam

Posiadam telefon jak w opisie.Telefon ma blokadę na sieć orange jednak omijam ją dodatkową karta. Po włożeniu karty z plusa lub ery wszystko śmiga jednak play już nie. Myślałem że to wina karty ale inne też nie działają- brak zasięgu.
    W samsungu jest wgrany wm 6.0. W usatwieniach można wybrać sieć między plus,orange i ere. Rozumiem że jest to lista obsługiwanych sieci, stąd pytanie. Czy jest możliwość "dogrania" do tej listy sieci play? Czy mój przypadek jest pojedynczy i można to gdzieś ustawić czy nalezy zmienić soft?

PS. telefon widzi normalnie kartę,kontakty itp ale pokazuję brak zasięgu

Z góry dzięki za pomoc :)
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    jever 23
    Moderator of GSM
    Quote:
    Telefon ma blokadę na sieć orange jednak omijam ją dodatkową karta

Zdjąć normalnie simlocka a będą działały kary z Play ;-)
    longeross
    Level 10  
    Tylko to już dodatkowe koszta a tego nie brałem pod uwagę przy zakupie.. Chyba że jest możliwość zrobienia tego samemu bez kabli to bardzo chętnie ;)

Telefon oddałem do serwisu jednak ich diagnoza nie była dla mnie miłą wiadomością.. Telefon jest zablokowany w sieci Play i Plus natomiast sieć Orange i Era działa(chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego tak jest)

PS. Odradzam kupowania telefonu bez GW na alledrogo ;]

Temat zamykam