Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

expres saeco incanto - cieknie

bacagg 18 Sep 2010 15:15 13371 9
    bacagg
    Level 10  
    Mam problem po zaparzeniu kawy expres cieknie poprzez zawór (czy to zawór) jak na zdjęciu. czy ktoś miał podobny problem. co z tym zrobić. Krople spadają obok zbiornika i po stopce woda spływa na blat kuchenny.
    expres saeco incanto - cieknie expres saeco incanto - cieknie
    crystalx
    Level 11  
    Należy wymienić cały zawór jeżeli jest plastikowy, jak metalowy to wystarczy wymienić same uszczelki zaworu, w plastikowym też można wymienić same uszczelki ale może nie pomóc na długo. I jeszcze dobrze po demontażu zaworu wymienić całe jego mocowanie bo jest plastikowe i lubią pękać zaczepy, ewentualnie można zamontować stary i dołożyć wąską opaskę.
    bacagg
    Level 10  
    Dzięki za szybką odpowiedź ale jeśli można to bardziej szczegółowo jak ten zawór wykręcić i gdzie taki zawór kupić do wymiany. (mam plastikowy czy można wymienić na metalowy) jak wymienić tylko uszczelki i gdzie je zakupić. Jaki to numer części bo lub gdzie to mogę znaleźć. Pozdrawiam.
    skywalker8217
    Level 14  
    plastik trzeba zmienic na niklowany. rozbierz ekspres od gory i wszystko sie wyjasni. kup zawor opaske i mocowanie. wymien i skrec.
    bacagg
    Level 10  
    "kup zawór opaskę i mocowanie. wymień i skręć" - ale skąd mam wiedzieć jakie to numery części i gdzie to kupić - może ktoś doradzi?
    skywalker8217
    Level 14  
    w serwisie jakims albo allegro. na haslo zawor pary incanto. numer czesci nie bedzie Ci potrzebny.
    pozdrawiam
    AGDPorucznik
    Level 10  
    Kolego, a odkamieniałeś go kiedyś w ogóle?
    bacagg
    Level 10  
    Tak oczywiście że tak, odkamieniałem. Dziękuję za odpowiedzi.
    skywalker8217
    Level 14  
    jeżeli tego nie wymienisz to święty Boże nie pomoże:)
    nie jest to trudne bardzo ale... wiesz jak jest. jeżeli tego nie robiłeś nigdy to chwile Ci to zajmie.
    Służę pomocą jak już będziesz miał części.
    Pozdro.
    bacagg
    Level 10  
    Wielkie dzięki. Wymiana zrobiona, wszystko działa jak należy. Pozdrawiam.