Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Jazz 02r. Jak to zrobić?

adam02 18 Wrz 2010 18:56 4240 7
  • #1 18 Wrz 2010 18:56
    adam02
    Poziom 8  

Cześć Wam.

Mam pewien problem, aczkolwiek chodzi o Honde Jazz, 02r.

Jest ona na pilot (centralny zamek) ale po naciśnięciu przycisku na pilocie nie ma tych "awaryjnych" tylko zapala się lampka w środku auta (taka w dachu). I teraz mam do was pytanie, jak to z tym jest? Auto wyposażone w autoalarm tylko ma taki bajer przy otwieraniu "awaryjne" migają czy jak to jest?

Ile może kosztować dorobienie takiego czegoś? Co trzeba zrobić?

Dzięki za pomoc, yo.

PS Ta honda nie ma autoalarmu... Tylko w pilocie centralny zamek, chce zrobic, by otwierajac auto z pilota bylo te "mrugnięcie" awaryjnych.

0 7
  • #2 19 Wrz 2010 11:42
    Hans30
    Poziom 27  

Nie wiem czy cię dobrze zrozumiałem :
    Masz pilota który obsługuje centralny zamek ale przy otwarciu i zamknięciu nie mruga kierunkami tylko steruje ci ten pilot lampką w środku kabiny Zapala ją gdy otworzysz auta a gasi gdy zamykasz tak ? i chciałbyś żeby w momencie gdy otwiersz i zamykasz samochód mrugały ci kierunkowskazy ?
    Jeśli dobrze cię zrozumiałem to Można to zrobić oczywiście dokładając np. Autoalarm
    Cena montażu Autoalarmu zaczyna się od 220 złotych wszystko zależy od tego jaki alarm ,jakiego producenta ,jak rozbudowany z atestami czy bez pilotowy ,bezpilotowy

0
  • #3 19 Wrz 2010 11:44
    adam02
    Poziom 8  

Tak, dobrze mnie zrozumiałeś.

Tylko wiem, że można inaczej to zrobić, nie zakładając autoalarmu...

W tym aucie mam coś takiego, pod kierownicą mam bezpieczniki, dużo ich jest.. Może jakiś jest do kierunków i jakoś podłączyć się to da? Tylko boję się, że komputer/elektronika może pójść w chu...

Wiesz może jak? Jeżeli nie wiesz to podaj jakiś w miare dobry a tani autoalarm do tej hondy.

Pozdrawiam.

0
  • #4 19 Wrz 2010 11:48
    Hans30
    Poziom 27  

Napisz skąd jesteś i odpowiem na twoje pytanie

1
  • #5 19 Wrz 2010 11:50
    adam02
    Poziom 8  

Jestem z okolic Siedlec, 30 km mam do tego miasta. Innymi słowy Łuków.

Słyszałem, że możliwe, że ten samochód jak miał zostać sprowadzony, mógł w serwisie to wyłączyć (tak mi mówili inni ludzie z innego forum) no i może mam tą opcję wyłączoną?

Inni mówili, by podłączyć kierunki pod coś tam, nie pamiętam co...

A z jednej strony przydało by mi się takie potwierdzenie kierunkami, bo jak wyjdę na balkon, sprawdzę czy auto zamknąłem czy nie.. Wiesz...

0
  • #6 19 Wrz 2010 12:00
    Hans30
    Poziom 27  

Załóż sobie Alarm Code perfect mod E50 lub możesz pytać o seo perfect bezpilotowe
    dystybutorem obu systemów jest poznańska firma "micco" co do przerobiania instalacji jeśli nie za bardzo się orientujesz w elektryce nie polecam tobie .
    Alarmy oba są atestowane i praktycznie bezawaryjne cena również jest niska

0
  • #7 19 Wrz 2010 12:02
    adam02
    Poziom 8  

Mógłbyś mi podesłać link do tego lub coś w tym stylu? Na allegro nie mogę znaleźć, więc wiesz...

Czym się różni pilotowe od bezpilotowego? Chyba pilotowy lepiej.

0
  • Pomocny post
    #8 19 Wrz 2010 12:29
    Hans30
    Poziom 27  

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=1452861#1452861 tu masz code perfect E 50 a seo masz tutaj :
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=2723029#2723029
    Jeśli pomogłem kliknij odpowiednią ikonę i sprawdz

Dodano po 4 [minuty]:

Pilotowy system to taki co ma swojego pilota ( w twoim przypadku jeśli masz pilota fabrycznego to w momencie założenia alarmu pilotowego nie bedzie juz ci potrzebny uzywał bedziesz nowego pilota i nim obsłuzysz zamek centralny i alarm )
    A bezplotowy to taki który obsługuje twojego pilota fabrycznego :
    Są auta jak np vw gdzie jest pilot w scyzoryku i żeby go wykorzystać montuje sie alarm bezpilotowy i wtedy ten właśnie scyzoryk (jak w podanym przykładzie vw ) obsługuje prócz centralnego zamka róznież alarm

Dodano po 3 [minuty]:

Na pw posłałem ci linki

0