Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra 1.7TD isuzu 95r. chłodnica paruje przy 90stopniach

19 Wrz 2010 14:21 2020 2
  • Poziom 10  
    Pomocy.... każdy mechanik miówi co iinnego... wymienie pół auta Poel Astra 1.7TD isuzu 95r.To że jestem kobieta nie znaczy że nie mam tak do końca pojęcia dlatego tu jestem:|:|
    Otóż jest w chłodnicy drobny wyciek, sama widziałam ale przesiąka tylko w czasie jazdy (podkładałam karton kiedy stał i nic)ale właśnie wymieniłam czujnik temt. bo wiatrak się nie włączał, natomiast przy 95stop. zaczyna parować chłodnica.Dziwi mnie jak powiedział mech . ze to od tych "kilku kropli" płynu na spawie chłodnicy. Kazał kupic nową. Wsypałam uszczelniacz ale chyba nie duzo dało.Widze tez że chłodnica jest troche pochlapana chyba olejem ?nie wiele ale tam wałśnie gdzie paruje.Pompa wodna ma 1,5 roku, rozrząd 2 lata....boje sie że kupie chłodnice a okaże sie że to wcale nie to.Termostat otwiera sie przy ok 90 stop. sprawdzałam sama:D.
    Dziekuje z góry za pomoc... TU a moze podam gg 2497796
    Dorota
  • Moderator Samochody
    Daj sobie spokój z uszczelniaczami, nowa chłodnica marki Peoples Republić of China to wydatek poniżej 200 zł, a najprawdopodobniej przeżyje ten samochód. Przy zastosowaniu uszczelniacza licz się z zanikiem ogrzewania wnętrza pojazdu - a zima ma być nieprzyjemna w tym roku.
  • Poziom 10  
    dzieki... w koncu pewnie trzeba bedzie kupic ale bałam sie że to parowanie to cos gorszego i jak kupie chłodnice okaze sie ze to nie to...:cry: