Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pioneer BTC 1530

puncio1 17 Sep 2004 14:15 4835 9
    The_Molka
    Level 19  
    mozna bez problemu trzeba tylko wiedziec jak a co do samego oprogramowania to jest o wiele bardziej uzyteczne niz te orginalne(bez porownania) dziala na 100% pozdrawiam
    Genek@
    Level 1  
    Witam. Wykonując jak to nzawałeś "RESET na zworce K7003" czyścimy listę kanałów. Przy wyłączonym pionku zwieramy punkt K7003 do masy dekodera (może być obudowa). Po czym włączamy dekoder do sieci. Wciskamy na przednim panelu dekodera strzałke do góry, na wyświetlaczu zaczną zmieniać sie cyferki, gdy pokaże się 88:88 operacja zakończona.
    The_Molka
    Level 19  
    kolego nie wnikaj w ta czesc nie musisz bawic sie w rzadne zworki na tym punkcie bo nie ma mozliwosci wgrania listy przez kable. aby to zrobic nalezy uzyc programu MES aby wgrac liste nalezy najpierw ja sciagnac, nastepnie wejsc do menu, 9, 3, 3, wlaczyc program otworzyc liste w menu narzedzia jest 'komunikacja rs' nastepnie kontynuowac zgodnie z poleceniami programu. POWODZENIA
    widock
    Level 21  
    na sronie www.dvhk.laki.pl tesz dużo sowtu do tego wraz z opisami
    puncio1
    Level 24  
    Jest może ktoś kto to robił sam i mu wszystko działa. Bo mnie prosił kolega o przeprogramowanie i się bardzo boję abym mu nieuwalił dekodera.Może ktos da namiar na siebie jakieś gg bo bym chciał pogadać krok po kroku jak to robić bo są różne wersje ludzi co to robili i niekiedy niedziała.
    Manix
    Level 24  
    Przde wszystkim nie każdy soft da się wgrać przez kabelki. Moja rada jest taka jeżeli nie jesteś pewien swoich zdolności i się boisz to lepiej nie zaczynaj tego tematu, bo później "postawić" tuner też może być problem, albo czeka Cię dodatkowy wydatek. Poza tym kolega The_Molka tez Ci namieszał, bo MES-em mozna wgrać listę po kablu pod warunkiem, ze już siedzi OF(OpenFirmware), a zakładam, że twój tuner to jeszcze "dziewica"...