Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

drukarka HP PSC 2355 all-in-one, źle drukuje kolor i cz-b

aconiejestzajete 19 Sep 2010 15:29 2416 1
    aconiejestzajete
    Level 1  
    Witam
    Moja drukarka sprawowała sie bardzo dobrze przez cały czas kiedy używałam oryginalnych kardridży HP dla tego typu drukarki.
    Kiedy raz wpadłam na głupi pomysł zaoszczędzenia i kupna tańszego kolorowego zamiennika ActiveJet (jeśli sie nie mylę). Zaproponowany typ owszem również działał bez zarzutu, jednak kiedy juz nastepne opakowanie postanowiłam kupic znów oryginalne wszystko sie "posypało"- drukarka nie widziała kardridża.
    Więc kupiłam znów ActiveJet kolor - tym razem i z nim był problem. Nie pamietam już nawet czy go nie widziała, czy był niby pusty.
    W międzyczasie drukowanie w cz- b beznadziejne: podwójne litery, przesuniecie o milimetr.
    Po kilku próbach zaproponowano mi w sklepie kolejny zamiennik, którego drukarka widziała i drukowała, ale w jednym kolorze np. jedna strona w wyblakłym różu, inna w rozmazanym zielonym. Czarno-biały to nadal rozmazanie.
    No i ciagle w obu tuszach wyświetla, ze tusz sie kończy, a jest pełny. Wyrzucic kolejnego kardridża, drukarkę, czy siebie?
  • Helpful post
    Stan-S11
    Level 31  
    Opisany przypadek świadczy że urządzenie wymaga przeglądu serwisowego.
    Tak jak od czasu do czasu serwisuje sie samochody i innym sprzęt, tak tez i drukarki wymagają okresowego przeglądu i wymiany zużytych podzespołów.
    Wnioskuję że jesteś tylko użytkownikiem, a więc opisywanie wszystkich czynności jakie w tym przypadku należy podjąć i wykonać mija się z celem.
    Nie problem urządzenie rozkręcić ale prawidłowo je złożyć oczywiście uwzględniając ewentualną wymianę zużytych części.