Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki odkurzacz zelmera kupic?

19 Wrz 2010 18:21 12294 19
  • Poziom 9  
    Witam!
    Mam na oku 2 odkurzacze zelmera...:
    *ZELMER 5000.3 HT SOLARIS
    *ODKURZACZ ZELMER 4000.0 HT JUPITER

Co powiecie o tych odkurzaczach? Czy warto dołożyć te 150 zł na Zelmer Solaris, czy lepiej kupić Zelmer Jupiter? A może jakiś inny model? Proszę o opinie ;)
    Z góry dziękuję, pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    A coś na temat wymogów co do tego odkurzacza? Jakie powierzchnie ? Jest jakaś "zwierzyna" w domu?
  • Poziom 9  
    180 metrów kwadratowych. Żadnego zwierzęta w domu jeszcze nie posiadam, ale możliwe, że nie długo pojawi się jakiś pies. Chciałbym, aby odkurzacz dobrze wciągał (żeby odkurzanie było bez wysiłkowe)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    Weź razem z turboszczotką.Jest bardzo przydatna do dokładnego odkurzania dywanów.Szczególnie dobrze sciąga sierść z dywanów.Turboszczotka często jest w zestawie z odkurzaczem.
    Również mam Jupitera i bardzo polecam
  • Poziom 17  
    Przychylam się do w/w wypowiedzi , także odpowiedź już masz , Pozdrawiam.
  • Poziom 31  
    Witam!
    Jeśli chodzi o tanie odkurzacze, to polecam Elektrolux za 199 zl. Wybierałem, kierując się poziomem hałasu, jaki z siebie wydaje (i dostępnością filtra). Większość odkurzaczy z tej kategorii (i znacznie droższych ) generuje tzw. pisk, zależny od nastawionej mocy (czyli obrotów silnika). Ja wybrałem po sprawdzeniu takich, jak Philips, Samsung, Zelmer.
    Cześć!
  • Poziom 9  
    Tak, wiem że są to dobre odkurzacze, ale chodzi mi o to, czy warto dopłacić 150zł na ZELMER 5000.3 HT SOLARIS, czy kupić Jupter?
  • Poziom 12  
    Jeśli ma się pojawić jakieś zwierzątko to może rzeczywiście zastanowić się nad odkurzaczem wodnym/piorącym? Taki Zelmer Aquos z filtrem HEPA kosztuje niecałe 500 złotych.
    A jeśli wybór jest tylko między tymi dwoma to chyba jednak Jupiter.
  • Poziom 9  
    Kiedyś kupiłem już Zelmera Wodnik Trio i po kilku miesiącach użytkowania coś się z nim stało... ;/ Włącznik odpadał, zaczął wyć strasznie....

Dodano po 4 [minuty]:

Więc może zapytam posiadaczy odkurzacza Zelmer Aquos... Polecacie, czy odradzacie? Jakie są plusy, jakie minusy? Proszę o rady.
  • Poziom 9  
    Dobrze.. więc lepiej opłaci się kupić Jupitera, czy Aquos?