Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SATA windows restart

borguss 19 Wrz 2010 22:57 798 7
  • #1 19 Wrz 2010 22:57
    borguss
    Poziom 12  

Witam. Mam następujący problem.
    Gdy włączam komputer, to dochodzi do paska ładowania windowsa i sam się resetuje lub pokazuje w jakim trybie uruchomić.
    Próbowałem wejść poprzez tryb awaryjny, oraz inne opcje i nic nie zadziałało.
    Dodam też, że gdy wkładam oryginalną płytkę windows xp, to komputer się resetuje jakby co 1 sek. Ekran się nie pojawia. Co ciekawe, gdy wyjmę płytkę, to dojdzie do ładowania i restart.
    Co może być przyczną tego ?
    Próbowałem zrobić format, lecz nie ma jak, gdyż nie działa wiersz polecenia, no i płytka nie wchodzi.

Proszę o pomoc. Jeśli będzie trzeba jakieś dodatkowe informacje, to piszcie.

0 7
  • #2 19 Wrz 2010 23:14
    grubass
    Poziom 19  

Co to znaczy że po włożeniu CD komputer się restartuje?? Tzn. pojawia się okno startowe instalacji windows i restart??

0
  • #3 19 Wrz 2010 23:16
    133182
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 20 Wrz 2010 07:19
    Matuzalem

Poziom 43  

borguss - pełną konfigurację sprzętu (z uwzględnieniem ew. zmian) oraz okoliczności pojawienia się restartów łaskaw bądź podać.

0
  • #6 20 Wrz 2010 16:03
    borguss
    Poziom 12  

Nie, kompletnie nic się nie pojawia.
    Słychać, jak komputer się włącza i od razu restartuje.

Dodano po 5 [minuty]:

Matuzalem napisał:
    borguss - pełną konfigurację sprzętu (z uwzględnieniem ew. zmian) oraz okoliczności pojawienia się restartów łaskaw bądź podać.

okoliczność - normalne użytkowanie komputera, a na następny dzień właśnie takie coś.
    pełną konfigurację sprzętu, czyli wyposażenie tak ?

0
  • #7 20 Wrz 2010 16:37
    pidar
    Poziom 43  

Zobacz czy dzieje się tak samo przy użyciu live CD: Parted Magic
    Spróbuj sprawdzić stan techniczny dysku:
    MHDD (uruchomienie MHDD w przypadku użycia Parted Magic: >Esc< przy wyborze ustawień i później wpisać "mhdd" ) - podaj SMART i wynik komendy EID.

0
  • #8 20 Wrz 2010 17:05
    borguss
    Poziom 12  

problem rozwiązany. kolega pidar pomógł swoją radą ;)
    dzięki wielkie !

0