Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laptop Compaq Presario CQ61 + TV LCD

kalantin 20 Sep 2010 03:15 2457 3
    kalantin
    Level 2  
    Witam

Niedawno dostałem telewizor Funai LT6-M22BB z możliwością podłączenia jako ekran komputera. Z początku było wszystko ok i po skonfigurowaniu i podłączeniu go zwykłym kablem VGA do laptopa compaq presario cq61 obraz był wyświetlany i dało się grac i oglądać filmy normalnie. Problem pojawił się jednak nagle bo po włączeniu komputera rano i podłączeniu tv tak jak zawsze, nie było obrazu na ekranie telewizora.
    Próbowałem wszystkie co mi przyszło do głowy - zmiany rozdzielczości, przywracania ustawień fabrycznych TV itp - i nic nie podziałało. Dzień wcześniej wszystko było ok i normalnie grałem bez żadnych problemow a teraz nic, niema obrazu ;/ Na dodatek pokazuje jeszcze ze niema sygnału po przełączeniu tv w tryb PC i podłączeniu kabla a gdy zamknę klapę laptopa tak ze gaśnie ekran to na tv i na ekranie laptopa po ponownym otwarciu nic niema. Dopiero po odłączeniu kabla wraca obraz na ekranie laptopa a na ekranie TV napis "brak sygnału". Próbowałem podłączyć laptop do zwykłego ekranu LCD od komputera ale tez to nic nie daje i niema obrazu. Proszę o pomoc jeśli ktoś wie co się z tym dzieje i co mam zrobić.

Pozdrawiam

P.S. sterowniki karty graficznej mam aktualne - sprawdzałem na stronie czy niema nowszych ale niema.
    janeczekkk
    Level 22  
    A czy próbowałeś przełączać klawiszami funkcyjnymi tryb wyświetlania obrazu na dwóch ekranach ?
    kalantin
    Level 2  
    Tak, też nic to nie działo. Probowalem tez z klonowaniem ekranu i gdy wchodzilem w panel sterowania nvidi widac bylo drugi monitor ale gdy dawalem klonowanie obrazu z głównym ekranem tym podstawowym od laptopa to działo sie to co przy zamknieciu klapy - ekran gasł i koniec.
    format_c::
    Level 11  
    Zajrzyj może do moich wątków, podobna sprawa. Jak pójdziesz z tym do serwisu, odezwij sie :)