Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zewnętrzny czujnik ruchu dalekiego zasięgu (GJD czy rokonet)

20 Wrz 2010 17:17 6318 5
  • Poziom 14  
    Witam.
    Jakie macie doświadczenia z czujnikami ruchu GJD D-TECT 1 oraz ROKONET RK315DT WatchOUT. Który z nich lepiej sprawdziłby się na dużej otwartej powierzchni? GJD jest tylko PIRem, za to ma 70st kąt pokrycia, natomiast watchout kusi dualem i 24m przy kurtynie. Założeniem jest ochrona ciągu garaży, teren otwarty, wiatr hula i może zdarzyć się przypadkowa zwierzyna (psy). Wieszał ktoś z was tego GJD? Jak to się sprawuje?
  • Poziom 28  
    Witam,
    proponuje ,abyś wybrał jednak Watch out RK 315 DT wieszałem różne czujniki jak VX 402 czujniki bosch OD 850 czy DG 85 w Paradoxa,ale tylko z tym czujnikiem było po starannej regulacji najmniej kłopotu i posiada niezwykle ważną funkcję "Antymaskingu" czego nie można powiedzieć o pozostałych .
    Tu masz link do prezentacji czujnika http://www.watchout.pl/
  • Admin Zabezpieczenia Stacjonarne
    1.Czujnik GJD wystepuje też w wersji z mikrofalą.
    2.Niezaleznie od wybranego czujnika moim zadaniem to poroniony pomysł. Jezli liczysz na to że za kilkaset złotych zabezpieczysz kolka- kilkanaśćie garazy to jesteś w błędzie.

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Najlepszym będzie watch out sprawdzona marka
    a co do kilkusetzłotowego zabezpieczenia to popieram , wystraszy mniej doświadczonych "amatorów cudzej własności".A tych bardziej doświadczonych to najlepsze zabezpieczenia nie powstrzymają.
  • Poziom 14  
    Panowie, a czy ja mówiłem że szukam czujnika za 100 zł, który potrafi wszystko?
    -> suworow - dzięki za naprowadzenie na duala GJD, nie trafiłem wcześniej na takiego. Miałeś z tymi czujnikami do czynienia? Nie sprawiają problemów po instalacji?
  • Poziom 13  
    Instalowałem GJD jako kurtyny zewnętrzne do ochrony płotu przy zakładzie produkcyjnym. Problemem są czasem podchodzące pod płot sarny, bo klient zażyczył sobie detekcję intruza na etapie podchodzenia pod płot ;) a tak poza tym działają od 2 lat bezproblemowo. Watch outy to jak dla mnie rewelacja (oczywiście na sarny nie pomoże:) ale zasięg ograniczony. Z tego co pamiętam te GJD występują w kilku wersjach (zasięgi)..