Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga

20 Wrz 2010 19:03 109233 41
  • #1 20 Wrz 2010 19:03
    Anonymous
    U篡tkownik usun掖 konto  
  • #2 23 Wrz 2010 12:50
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

Warsztat-firma nr.1

To jest m鎩 warsztat auto-alarmy w Gda雟ku, rok powstania 1997.
    Zajmuj si zabezpieczeniami elektronicznymi, mechanicznymi, diagnostyk elektroniki, naprawami itp..

• #3 24 Wrz 2010 16:00
    dumel111
    Poziom 17  

Warsztat DOM nr.2

Warsztat 14 letniego ch這pca, kt鏎y kocha elektronik :). Czyli ja.

M鎩 hobbystyczny warsztacik jest m這dziutki - ma 2 lata .

KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga

Pozdrawiam

• #4 24 Wrz 2010 16:23
    papu176
    Poziom 10  

Warsztat hobbystyczny nr.3

Oto m鎩 warsztat obok domu przepraszam za ba豉gan:

KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga

KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga

KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga

• #5 24 Wrz 2010 17:15
    drzasiek
    Specjalista - Mikrokontrolery

Warsztat hobbystyczny nr 4

Oto m鎩 warsztat. Nie mam zbyt wiele miejsca wi璚 musia貫m si zadowoli skrawkiem przy 軼ianie w kot這wni. Warsztat hobbystyczny. Warsztat nie jest pi瘯ny ale jego fenomen polega na tym 瞠 mnie niewiele kosztowa, jestem biednym studentem wi璚 wi瘯szo嗆 urz康ze zrobi貫m sobie sam tj: preheater(podgrzewacz), nawijarka, sterownik grza趾i lutownicy kolbowej, okap z wentylacj, warsztat r闚nie robiony(nie jest to kupione biurko czy co), by te robiony zasilacz ale obecnie jest fabryczny(wygrany w konkursie wideoporadnik闚 na elektrodzie), stacja Hot Air r闚nie wygrana na elektrodzie w konkursie DIY, reszta kupiona okazyjnie.
    Warsztat nie jest profesjonalny, przyda這by si jeszcze par rzeczy ale to co potrzebne nawet do skomplikowanych napraw i konstrukcji mam, przeserwisowa貫m i naprawi貫m na tym warsztacie ju ok 10 laptop闚 i ok 20-30 telefon闚. Warsztat ma ok 7 lat, w ci庵造m ulepszaniu.
    Zamieszczam filmik i zdj璚ia.

KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga

A tutaj jeszcze p馧ki na drobne cz窷ci elektroniczne, p馧ki znajduj si nad starym warsztatem.

• #6 24 Wrz 2010 21:54
    Miku診mo
    Poziom 16  

Warsztat hobbystyczny nr 5

Witajcie.

Chcia貫m Wam pokaza sw鎩 pok鎩, kt鏎y s逝篡 r闚nie za warsztat. Pokoik jest miniaturowy i mimo moich stara nie da si utrzyma go w porz康ku. Po prostu jest za ma這 miejsca.
    Na noc wszystkie graty z 堯磬a w璠ruj na biurko, a w dzie na 堯磬o :) Og鏊nie mam nadziej, 瞠 brat si nied逝go wyprowadzi i przyjm Jego du篡 pok鎩.
    Cz窷 os鏏 mo瞠 pomy郵e po kolorach, ksi捫kach, 瞠 mam 13 lat(mam 17), ale jako nie lubi wyrzuca starych ksi捫ek, a odda te nie mam komu.
    No ale do rzeczy ;)
    Na pierwszym zdj璚iu wida szafeczki z drobnic, oraz pude趾a z lampami (moja g堯wna pasja), dalej mo積a zobaczy blat roboczy zwany biurkiem, oscyloskop, mierniki, podstawowe narz璠zia oraz kawa貫k gitary.
    Nast瘼nie jest k帷ik muzyczny, czyli subwoofer, niedoko鎍zone kombi gitarowe, oraz fabryczny wzmacniacz. Potem "Sk豉dowisko" czyli 堯磬o. Bez komentarza. I na koniec p馧ki naprzeciw biurka.
    Tam znajduje si wi瘯szo嗆 transformator闚, gotowych konstrukcji jak i takich do rozbi鏎ki. Wszystko pochowane jest do trzech pude, ale i tak si ju nie mie軼i ;)
    "Warsztat" je瞠li mo積a to tak nazwa ma oko這 2 lat i powstawa jak najmniejszym kosztem.
    Jak sobie teraz podliczy貫m, to wyda貫m na to ok. 200z, wi瘯szo嗆 rzeczy wy瞠bra貫m, albo dosta貫m w prezencie, itp. Oczywi軼ie nie wlicza貫m w to ceny podzespo堯w, bo wtedy cena wzros豉 by 3-krotnie.
    Mam jeszcze pochowane pud豉 z elementami do szafy, oraz w przedpokoju, ale to ju zdj耩 nie robi貫m.

KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga
    Ale jest plus tak ma貫go warsztatu. Wszystko jest dos這wnie pod r瘯.
    Pozdrawiam.
    P.S
    Poprawi貫m zdj璚ia.

• #7 25 Wrz 2010 14:29
    33a
    Poziom 11  

Warsztat hobbystyczny nr.6

Witam.

Mam na imi Micha,mam 13 lat i jest to m鎩 warsztat hobbystyczny (w kot這wni).
    Ma 4 lata.

• #8 25 Wrz 2010 21:14
    Gibon007er
    Poziom 22  

Warsztat DOM nr. 7

Warsztat ma ju kilka lat.Co jaki czas s uzupe軟iane elementy itp.
    Zdj璚ia przedstawiaj "stanowisko robocze".
    Za Chi雟kim kalendarzem ukrywa si wszystko co niezb璠ne.
    Przepraszam za jako嗆.My郵a貫m ,瞠 mam lepszy aparat :)

• #9 26 Wrz 2010 13:19
    kozak 22
    Poziom 13  

WARSZTAT HOBBISTYCZNY NR 8

M鎩 warsztat znajduje si w pokoju (Mam 14 lat)

Biurko (kt鏎e ma s逝篡 do nauki) :D na kt鏎ym powstaj wszystkie urz康zenia elektroniczne

Walizka z narz璠ziami
    Pude趾o pe軟e element闚 z demonta簑
    M鎩 zasilacz

• #10 26 Wrz 2010 17:31
    Banan-PL
    Poziom 11  

Warsztat hobbystyczny na stancji studenckiej nr 9

Warsztat powstaje od dw鏂h lat na stancji w Gda雟ku :-), stolik przeznaczony do r闚nie do nauki. Warunki og鏊nie takie na jakie aktualnie mnie sta, ale jestem bardzo zadowolony i bardzo ciesz si, 瞠 mog go zaprezentowa na Elektrodzie. Ze wzgl璠u, 瞠 jestem zwolennikiem czytania na papierze mam dosy spor kolekcj ksi捫ek tematycznych.
    Zajmuj si g堯wnie programowaniem wi璚 w najbli窺zych planach do warsztatu dojdzie:
    analizator logiczny - przystawk do komputera
    du膨 szafk na rezystory
    laminark - 瞠lazko mnie m璚zy :?
    mo瞠 wiertarka sto這wa
    oraz kupa element闚 elektronicznych.

• #11 26 Wrz 2010 18:19
    tfx85
    Poziom 10  

Warsztat hobbystyczny nr 10.

Witam, przedstawiam okrojon wersj mojego warsztatu. Dlaczego okrojon, a to dlatego 瞠 znaczn cz窷 sprz皻u mam przy sobie ;) Ale mniejsza o to. Warsztat znajduj si w piwnicy domku jednorodzinnego, w miejscu gdzie sk豉dowany by w璕iel. Po oczyszczeniu pomieszczenia, pomalowaniu i wstawieniu drzwi, zosta豉 przeprowadzona akcja wprowadzki, kt鏎ej efekty po oko這 6 miesi帷ach prezentuj... Ciekawym rozwi您aniem jest napewno ekonomia rozwi您ania, i spok鎩 przytulnej piwnicy w pobli簑 spi瘸rni ;) Natomiast c騜 zapraszam do ogl康ania... Pozdrawiam forumowicz闚.

• #12 26 Wrz 2010 19:11
    Futrzaczek
    Admin Grupy Retro

Warsztat pozakonkursowy

Fotki dzisiejsze. Pomieszczenie 12m2 zagracone jest przeze mnie od sze軼iu lat, lampy w nim rz康z od oko這 pi璚iu. To du瞠 z aluminiowym czo貫m to tester lamp i zasilacz jednocze郾ie, budowany przez 1,5 roku ze 鄉ieci :P Na krze郵e usadowi si m鎩 w這chaty pomocnik, nad radiem natomiast dwa kaski i kupka ksi捫ek po rosyjsku :) Na og馧 nie ma tu wielkiego ba豉ganu.

KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga

• #13 27 Wrz 2010 14:16
    dj_mati
    Poziom 23  

Warsztat hobbystyczny nr 11.
    Witam. Oto m鎩 ma造 pokojowy warsztat. Przepraszam za ma造 ba豉gan. Hobbystycznie bawi si elektronik wi璚 wystarczy:D Pozrawiam

• #14 27 Wrz 2010 14:44
    neverhoof
    Poziom 11  

Warsztat hobbystyczny nr 12

Chcia豚ym przedstawi m鎩 m這dziutki warsztacik. Powsta niespe軟a rok temu i wci捫 si rozwija. Usytuowany jest we w豉snym pokoju i podzielony na 2 cz窷ci le膨ce naprzeciw siebie. Jedna typowo robocza, a druga biurowa :wink:

Nie wiem tylko czy za豉pi si w regulaminie poniewa zdj璚ia robi貫m tu przed og這szeniem konkursu i na pierwszym zdj璚iu logo elektrody zosta這 wci郾i皻e w programie graficznym. Troszk ciemno za oknem wi璚 szkoda robi nowe zdj璚ia tak瞠 za陰czam jedno zrobione tu przed chwil :)

• #15 27 Wrz 2010 16:33
    inventco.eu

Poziom 29  

Warsztat pozakonkursowy

Witam.
    Chcia貫m pokaza tak瞠 moje kr鏊estwo.
    Zorganizowane w du瞠j piwnicy tzw. "suszarni".
    Czy to warsztat hobbystyczny czy te praca ... ci篹ko to okre郵i poniewa i pracuj i wykonuj tutaj swoje hobby :-)
    Przez kilkana軼ie lat zebra這 si troch tego :-)

Najciekawsze s 2 rozwi您ania widoczne na fotografiach ...
    1) mosi篹na klatka faraday'a do test闚 EMC itp ...
    2) komora (w kt鏎ej na zdj璚iu stoi piecyk do wypalania) s逝篡 tak瞠 do pokrywania p造tek emulsj positiv20.

Warsztat podzielony jest na "logiczne" ca這軼i.
    Ostatnio wzbogaci貫m si o stacj IR Aoyue int720. No i trzeba by這 troch przeorganizowa miejsce.
    Pod biurkiem znajduje si kompresor z za這穎nym filtrem odolejaj帷ym i odwadniaj帷ym.
    Do tego tak瞠 pod biurkiem jest autotrafo.

Pozdrawiam
    Marek

Poni瞠j zdj璚ia:

KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga

• #17 28 Wrz 2010 11:13
    stanley019
    Poziom 15  

Warsztat hobbystyczny nr 14.

D逝go zastanawia貫m si czy pokaza swoj pracownie, bo przy tym co prezentuj koledzy to wygl康a raczej kiepsko, ale z drugiej strony mo瞠 co pomo瞠cie, przy okazji pochwal si nowymi dzie熤i czyli stolikami kt鏎e sobie zrobi貫m jakie 2 tygodnie temu. Aha przy陰czam si do pro軸y poprzednika 瞠by moderatorka te pochwali豉 si swoim kr鏊estwem:)

KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja drugaKONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga

Zapomnia貫m dopisa nr i rodzaj warsztatu ale widz 瞠 kto mnie ubieg za co bardzo dzi瘯uje, wiek warsztatu to 2 lata. ale w takiej postaci ma kilka miesi璚y no i na pewno nie jest to wersja ko鎍owa:]
    pozdrawiam

• #18 29 Wrz 2010 12:53
    radio-service
    Poziom 35  

Warsztat hobbystyczny nr 15.

Jako 瞠 od najm這dszych lat interesuj si radiem , to i k帷ik jak najbardziej zwi您any z radiami . Tu powstawa造 i powstaj najdziwniejsze konstrukcje :) .

W szufladach oczywi軼ie "tw鏎czy" ba豉gan :) .

• #19 30 Wrz 2010 20:08
    BigPablo
    Poziom 21  

Warsztat hobbystyczny nr. 16
    Witam.
    To ja te dodam zdj璚ia swojego kr鏊estwa. Ale powiem inaczej, u mnie jest "artystyczny nie豉d" :). Nie mam tak wyposa穎nego warsztatu jak niekt鏎zy z was ale si rozwija, ostatnio kupi貫m stacj lutownicz. Warsztat powstawa ok.3 lata ale kilka tygodni temu przemeblowa貫m ca造 pok鎩 wraz z warsztatem, 瞠by mie wi璚ej miejsca. Z ciekawych rozwi您a to w陰cznik no積y do uruchamiania mini szlifierki. Ostatnio wpad貫m r闚nie na pomys "wbijania" uk豉d闚 CMOS w kawa趾i styropianu owini皻e foli aluminiow. Jest to warsztat hobbystyczny cho czasami zdarza si co naprawi ;p.

KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga

A to m鎩 letni warsztacik w gara簑.

• #20 02 Pa 2010 03:48
    Anonymous
    U篡tkownik usun掖 konto  
  • #21 03 Pa 2010 00:14
    Bobekmaster
    Poziom 24  

WARSZTAT HOBBYSTYCZNY NR. 17

Przedstawiam sw鎩 warsztat w nowej ods這nie. St馧 warsztatowy w豉snej produkcji. W tym miesi帷u warsztat przeszed gruntowne przemeblowanie. Warsztat posiadam od oko這 4 lat.

Tutaj zamieszcze tak瞠 zdj璚ia "wystawy" s御iaduj帷ej z warsztatem- pomieszczenie obok. Rega造 w豉snej produkcji. :D Z kt鏎ych zreszt jestem bardzo zadowolony.
    Na wystawie g堯wnie radia(w wi瘯szo軼i sprawne, niekt鏎e czekaj na zrobienie), ale tak瞠 polskie telefony(moje nowe hobby).

Ostatnie 2 zdj璚ia pokazuj 2 miesieczengo kociaka kt鏎y widocznie jest zainteresowany naszym forum. Na drugim zdj璚iu mina kota, gdy powiedzia貫m mu, 瞠 i tak nie wygram tego konkursu. :D

• #22 03 Pa 2010 01:32
    Duch__
    Poziom 31  

Warsztat hobbystyczny nr. 18

Witam.

Mimo tego 瞠 m鎩 warsztat hobbystyczny bra udzia w poprzedniej edycji (warsztat 37) postanowi貫m go zaprezentowa ponownie, bo ca趾iem sporo si w nim zmieni這. Warsztat w pokoju ma ~8 lat, w piwnicy 12.
    To czy zmieni si w 80% pozostawiam ocenie moderator闚 :wink: .

G堯wne stanowisko pracy:

Na zdj璚iu widoczne:
    Laptop Dell Studio 1555
    Zasilacz laboratoryjny (w nowszej obudowie) - Link;
    Zasilacz ZHAOXIN JPS-305DG;
    Oscyloskop ST-315A II - dosta貫m od kolegi ciapciok;
    Stacja lutownicza Hot Air PT 803 - kupiona za grosze z gwarancj jako urz康zenie p馧roczne. Poprzedni w豉軼iciel u篡 jej kilka razy;
    Skaner Uniden USC 230.

Szuflada przydasi闚 i nieposegregowanych element闚:

Narz璠zia i chemia do lutowania:

Szafki przydasi闚:

Kolejna szafka przydasi闚

z widoczn wytrawiark, laminatorem do termotransferu, pras bran穎w, oraz wymagaj帷ym naprawy zestawem nag這郾ienia kina domowego (po prawej) i radiem Unitra Diora FAGOT (po lewej).

Pod szafk widoczne dwie skrzynki narz璠ziowe, w jednej widoczny sprz皻em "pierwszej pomocy" do wyjazd闚 w teren, a w drugiej posegregowane kondensatory wed逝g pojemno軼i i zestaw r騜nych radiator闚.

Za 堯磬iem "kolekcja dawc闚 organ闚".

W jednej z szafek ukryta ~25kg drukarka laserowa Konica Minolta magicolor 2300W kt鏎 zdoby貫m rok temu za darmo (toner by w 80% pe軟y). Drukarka mimo tego 瞠 鈍ietnie drukuje w czerni i kolorze, pochodzi ze zbi鏎ki wielkogabarytowej organizowanej przez lokalne wysypisko 鄉ieci i by豉 przeznaczona do utylizacji :| .

W drugim pomieszczeniu stoi m鎩 drugi komputer na kt鏎ym odbywa si ca造 proces programowania i testowania uk豉d闚 elektronicznych.
    Panel (tak jak drukarka) pochodzi ze zbi鏎ki wielkogabarytowej organizowanej przez lokalne wysypisko 鄉ieci. Mia zosta zutylizowany z powodu obudowy kt鏎a w wyniku po瘸ru u poprzedniego w豉軼iciela zosta豉 lekko okopcona i zdeformowana przez dzia豉nie wysokiej temperatury - elektronika i ekran nie zosta造 naruszone i dzia豉j bardzo dobrze. Sam komputer to Compaq DeskPRO En z procesorem 900MHz, 512MB RAM i dyskiem 40GB.

Tak na marginesie dodam, tak wygl康a m鎩 samoch鏚 po zbi鏎ce wielkogabarytowej podczas kt鏎ej zdoby貫m w/w drukark i panel :D :

Piwnica:

W piwnicy bez zmian. Nigdy nie umie tam nasta 豉d i porz康ek przez to 瞠 korzystaj z niej 2 osoby - ja i ojciec :D

• #23 03 Pa 2010 16:58
    ion-tichy
    Poziom 31  

Warsztacik hobby Nr 19

Witam
    Podepn si pod w徠ek aby pokaza, 瞠 dla hobbystycznych zami這wa niekiedy wystarczy niewielki skrawek. Oczywi軼ie nie ma mowy aby naprawia w nim 42'' plazm ale dla moich potrzeb jest wystarczaj帷y.
    G堯wnie drobna elektronika + mechanika precyzyjna. Narz璠zia raczej niewielkie wiec i miejsca wiele nie zajmuj. To co wi瘯sze, miernik, odsysacze, wi瘯sze wkr皻aki, pasty, itp. z powodzeniem mieszcz si w zamykanych szufladkach.

• #24 03 Pa 2010 21:07
    Dj Joker
    Poziom 26  

Warsztacik hobbystyczny nr.20

To jest kawa貫k mojego pokoju kt鏎y zajmuje moja pasja ;)
    Ca趾iem skromnie, niemniej jednak wystarczaj帷o.
    Nie ma akurat zasilacza regulowanego poniewa uleg zepsuciu, i jest w naprawie(od這穎ny)

Rega z narz璠ziami, cz窷ci cz窷ci...reszta nie jest w stanie si tam zmie軼i, dlatego jest na strychu, tu wszystko skatalogowane w exelu jest ;)

Znajd si tutaj m.i.: lampy elektronowe, segregator z ma造mi tranzystorami, kondensatorami, triakami, tyrystorami, i generalnie reszt potrzebnych cz窷ci.
    Na samej g鏎ze widniej transformatory.

Teraz co co u篡wam do wi瘯szego relaksu:

Nie tylko :) Czasem jaka imprezka si trafi, ale chwilowo, ze wzgl璠u na matur itd...odszed貫m od tego biznesu...s tam nowe nadstawki na gds-ach, jeszcze nie sko鎍zone, jak sko鎍z to opublikuj je tutaj, a czarne skrzynki na dole to Band Pass-y, ale to te opublikuj w swoim czasie :)

Og鏊nie warsztat ma oko這 1,5 roku, od kiedy si przeprowadzi貫m odt康 istnieje, jest to cz窷 warsztatu, cz窷 elektroniczna, cz窷 郵usarsko-stolarska jest w gara簑, niemniej jednak nie publikuj jej ze wzgl璠u na to 瞠 nie da si tam wej嗆... ze wzgl璠u na istniej帷y tam ba豉gan :)

• #25 05 Pa 2010 16:18
    entermen
    Poziom 31  

Warsztat hobbistyczny numer 21.
    Typowo amatorski, zwany pieszczotliwie "biurem". Ma 2 lata. Z pewno軼i brakuje tu profesjonalnych urz康ze, ale w takich sparta雟kich warunkach te mo積a, poeksperymntowa dla odpr篹enia i dla zwyk貫go hobby.
    Do zagospodarowania jest ponad 26 metr闚 kwadratowych. Ja u篡wam tylko cz窷 dost瘼nej powierzchni gdy jak wida na fotkach przyda這by si jeszcze ma貫 malowanie.

Zalety:
    - cisza i spok鎩,
    - przestrze,
    - nie leje si na g這w.
    A poza tym sw鎩 w豉sny.

• #26 11 Pa 2010 20:19
    michi417
    Poziom 11  

Warsztat hobbystyczny nr.22
    Jest to warsztat tymczasowy (b璠 mia go zapewne przez p鏊 roku), kt鏎y powsta w zesz造m tygodniu, ze wzgl璠u na remont warsztatu w豉軼iwego. Skromne wyposa瞠nie mojej pracowni powoli b璠zie si powi瘯sza, lecz ten sprz皻, kt鏎y w nim mam wystarcza do wi瘯szo軼i prac kt鏎e wykonuj (naprawa sprz皻u unitra :D ).

• #27 11 Pa 2010 23:19
    djkarol1
    Poziom 16  

Warsztat hobbystyczny nr.23

Oto k帷ik mojego pokoju, kt鏎y zosta po ma造m przemeblowaniu za這穎ny gdzie w marcu, kwietniu 2009r. Ca造 czas "przybiera na wadze" co prawda brakuje mi kilku urz康ze....ale nie od razu Rzym ...

Link

Link

• #28 16 Pa 2010 00:05
    flodins
    Poziom 12  

Warsztat hobbystyczny nr.24

M鎩 warsztat w ci庵u 10lat przeszed sporo przemeblowa ostatnio dokona si ostateczny remont i z zagrzybionej nory uda這 mi si uzyska to (:. Zastosowa貫m kilka "innowacji" w豉snego pomys逝 np. tablica na bananki, bnc i krokodylki, tablica na scalaki z przewodz帷ych g帳ek czy walizko-szafka na wiert豉. Wszystkie meble zbudowa貫m w豉snor璚znie.

uprzedzam pytania: Klucz na 軼ianie ma rozmiar 80 i 75

Link

• #29 16 Pa 2010 19:26
    grazdanin
    Poziom 14  

WARSZTAT "HOBBYSTYCZNO-WEEKENDOWY" NR 25

Witam
    Chcia豚ym przedstawi m鎩 ma造 k帷ik w domy (czyt. w pokoju), kt鏎y zajmuje jakie 40% pokoju. Elektronik interesuje si w sumie od 1,5 roku, na pocz徠ku nie mia貫m jako cierpliwo軼i i przez 4 miesi帷e tylko czyta貫m i powstawa造 projekty typu migaj帷a dioda, potem co mnie tkn窸o i postanowi貫m zrobi to co zrobi貫m. Warsztat powstawa przez ostatnie 6 miesi璚y w soboty i niedziele 鈔ednio po 1,5 godzinki, poniewa lutowanie na biurku i na dodatek nie maj帷 cz窷ci jest trudne. My郵, 瞠 na 15 letniego ch這paka i tak jest dobrze tym bardziej i wszystkiego uczy貫m si sam i nikt mi nie pomaga. Przeprowadzi貫m og鏊n zbi鏎k cz窷ci, wyprzeda r騜nych pierd馧 typu stary discmen i poszed貫m do pracy na lato aby zakupi cz窷ci do dalszej nauki. Prawie wszystko opr鏂z stacji kupi貫m/zrobi貫m sam. Czas na fotorelacj.
    Pierwsze uj璚ie :)
    Widok sto逝 roboczego (polecam wszystkim stacj Xytronic 136ESD)
    Widok "rega堯w" nad sto貫m roboczym
    Widok og鏊ny
    Widok z boku, na kt鏎ym wida m鎩 ostatni zakup (Castorama Mac Alliester Polecam!)
    Uwa瘸m i s to najlepsze pude趾a
    Niech nikt nie my郵i, 瞠 pude趾a s puste
    Tak jak wy瞠j
    ...
    Zbi鏎 scalak闚
    Zbi鏎 scalak闚 2
    Zbi鏎 scalak闚 3
    Szufladki z zapa貫k (reszta w piwnicy)
    ζtwa identyfikacja szufladek
    System segregacji cz窷ci w pud豉ch
    To co wy瞠j
    PS. Je瞠li b璠zie kto zainteresowany to mog pokaza jeszcze piwnic, w kt鏎ej jest oko這 trzech karton闚 traf i jedna skrzynia oraz inne cz窷ci no i moje "kartony" z pod biurka i skrywane cz窷ci z szafy narz璠ziowej w domu.

• #30 22 Pa 2010 15:34
    maxiomax
    Poziom 12  

WARSZTAT HOBBYSTYCZNY NR 26

No to mo瞠 ja te poka瞠 miejsce swej ekspresji...
    Tak wi璚, mam 13 lat a elektronik interesuje si od bardzo dawna. Warsztat ma nieca造 rok wiec m這dziak z niego :D. Jest tam wszystko co potrzeba:
    KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja drugaKONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga KONKURS!!! - Warsztat Elektrodowicza - Edycja druga
    To wszystko.. Mam nadziej na wasze g這sy.

Szukaj w 5mln produkt闚