Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm GT111 passat problem

20 Wrz 2010 21:13 1993 1
  • Poziom 9  
    Witam

Mam mały kłopot z alarmem w moim Passacie b5. Siedzi w nim centrala GT111. Jednak już od samego początku jak kupiłem samochód jest mały problem. Postaram się go opisać najlepiej jak mogę.

Do rzeczy!!!

Mam taki problem iż alarm się samoistnie uzbraja,tz jak wyjdę z samochodu i poczekam ok 30 sek.nie zamykają się drzwi tylko się on uzbraja. wtedy jak chcę wejść do samochodu zaczyna wyć. Jest to troche denerwujące. Jednak zacząłem go głebiej obserwować i doszedłem do faktu iż jak zgasze samochód wyciągne kluczyk to zapali się podświetlenie kabiny i po tym jak odczekam ok 30 sek dioda alarmu zaczyna pulsować i po 5 sekundach się właśnie uzbraja. Jednak nie uzbraka się jak wyjdę z samochodu, zamknę go i powtórnie otworze bez kluczyka w stacyjce już się nie uzbroi. czytałem troche odnośnie alarmów GT i wiem że centrala ma zworki , które powinny być odpowiedno ustawione. Ja mam tak :

zw 1 - off
    zw2-off
    zw3-on
    zw4-on
    zw5-on
    zw6-off

Nie wiem co zrobić dalej. Wiem że pierwsza jest do automatycznego uzbrajania,lecz chyba w moim przypadku to nie to.

Proszę o pomoc!!!

Dodatkowo mam małe pytanie. Czy do takiej centrali można dopasować inny pilot, gdyż mam 2 oryginalne które do dnia wczorajszego działały. Teraz działa tylko jeden. Drugi działał lecz teraz nie działa. Po naciskaniu pali się dioda lecz nie otwiera i zamyka. Znam też sposób programowania bo zaprogramowałem ten który działa tak dla praktyki. Proszę o pomoc co może być w tym nie działającym i czy można dopasować inny pilot. Załącze zdjęcie tego nie działającego:
    Alarm GT111 passat problem
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Witam

Już rozwiązałem problem sam. Google robi swoje. troche rosyjskiego i jest już dobrze.

Jak komuś bedzie pomocne daje linka do alarmów GT. Dużo pomaga. jest jak ustawic czujniki itp.

Miłej lektury!!

http://www.autoelectric.ru/autoalarm/gt/m-gt.html

Pozdrawiam