Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikrofon do kalibracji głośników?

21 Wrz 2010 00:21 4257 3
  • Poziom 11  
    Jaki zastosować mikrofon do automatycznego ustawienia głośników. Kupiłem amplituner kina domowego onkyo z tą funkcją, lecz niestety w komplecie brak mikrofonu. Proszę o pomoc.
  • Poziom 20  
    To w takim razie chyba proste ze zostałeś oszukany w instrukcji pisze co posiada zestaw Pilot,antena itd.
    Jeśli jest napisane ze kalibrator wchodzi w skład zestawu to zgłoś się do sprzedawcy.
    Sam osobiście posiadam ta funkcje denon przygotował mikrofon w zestawie ale ja nie używam tej opcji.
  • Poziom 11  
    Marios221 napisał:
    To w takim razie chyba proste ze zostałeś oszukany w instrukcji pisze co posiada zestaw Pilot,antena itd.
    Jeśli jest napisane ze kalibrator wchodzi w skład zestawu to zgłoś się do sprzedawcy.
    Sam osobiście posiadam ta funkcje denon przygotował mikrofon w zestawie ale ja nie używam tej opcji.

Ja wcale nie twierdze, że zostałem oszukany! Pytam jakiego mogę użyć mikrofonu w zastępstwie oryginalnego. Może właśnie Twojego jak go nie używasz?
  • Poziom 1  
    Syn mi uszkodził mikrofon do kalibracji głośników czy mogę go zastąpić innym.Zestaw który posiadam to Harman Kardon AVR 340 + jbl
    Pozdrawiam Robert