Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Błąd F4 w zmywarce Mastercook ZBI-073IT- przelanie

21 Wrz 2010 12:38 14584 2
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie, dziś zastrajkowała mi zmywarka - po kilku minutach od włączenia zaczęła piszczeć i pojawił się komunikat o przelaniu. Mam zmywarkę mastercooka. Słychać, jak chodzi pompa, nawet po wyłączeniu; dopiero odłączenie z prądu powoduje ustanie pompy. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co się stało, czy padła pompa czy coś innego i jaki byłby koszt naprawy ..... byłabym wdzięczna za pomoc :)

W tytule tematu należy podać model urządzenia!
    <skryn>
  • Poziom 2  
    Nie wiem czy konstrukcja jest podobna jak w zbi-3646, ale jeśli tak to możliwe ze zapchał się przewód łączący pojemnik pływaka z komorą zmywarki. w 3646 znajduje się pod prawą boczną obudową. U mnie wystarczyło wyjąć przewód razem z pojemnikiem pływaka i wyczyścić. Jesli wszystko pójdzie dobrze to jest godzina roboty.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Problem rozwiązany :) glony i czyszczenie,teraz działa jak nowa,pytanie mam jeszcze jedno....jeśli myję tylko w górnym koszu to śmigło dolne też się kręci?bo umyte również w dolnym koszu..Na czym polega różnica między myciem na całym wsadzie,a tylko w górnym koszu?Chodzi mi o działanie zmywarki.