Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LCD 46-50" full hd jaki wybrać?

wielkilol 21 Wrz 2010 14:01 2580 8
  • #1 21 Wrz 2010 14:01
    wielkilol
    Poziom 1  

Witam przymierzam się do kupna w/w telewizora, oprócz full hd powinien posiadać wejścia USB odtwarzać jpg, divx, napisy i inne tego rodzaju duperele. Dobrze by było aby miał regulacje głośności w dB. Zauważyłem, że dużo ludzi kupuje Samsungi jednak słyszałem, że ich serwis przyprawia o palpitacje serca. Znacie coś godnego polecenia?

0 8
  • #2 21 Wrz 2010 22:26
    adam998
    Poziom 25  

wielkilol napisał:
    Witam przymierzam się do kupna w/w telewizora, oprócz full hd powinien posiadać wejścia USB odtwarzać jpg, divx, napisy i inne tego rodzaju duperele. Dobrze by było aby miał regulacje głośności w dB. Zauważyłem, że dużo ludzi kupuje Samsungi jednak słyszałem, że ich serwis przyprawia o palpitacje serca. Znacie coś godnego polecenia?

Kupiłem Samsunga LE46C650 i jestem bardzo zadowolony....

0
  • #3 22 Wrz 2010 08:51
    Iceman31
    Poziom 20  

Na 10 osób 5 będzie z serwisu zadowolonych i 5 nie będzie. Tych niezadowolonych musisz jeszcze podzielić na tych którzy rzeczywiście mają powody do niezadowolenia i na tych którym jak to u tej złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy.
    I tyczy się każdej firmy, nie tylko Samsunga. Ja mam model LE40A656 z 2008 roku i nie zamieniłbym go póki co na inny. Śmiga aż miło.

0
  • #4 25 Wrz 2010 13:30
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

jakie warunki masz w mieszkaniu ?
    Jakie potrzeby ?
    Jakie oczekiwania?

0
  • #5 29 Wrz 2011 13:29
    repami
    Poziom 9  

adam998 napisał:
    wielkilol napisał:

Witam i przyłączam się do pytania. Szukam tv 46 cali ( do 3500 zł ) i zastaniawiam się nad samsungiem lub sony ( bez 3D ). Pokój srednio nasłoneczniny, odległośc od tv to max 3,5 m. Podłączę tylko tuner z cyfrą plus i kino domowe.
    Czy ten Samsung faktycznie doskonale sie spisuje ?

0
  • #6 29 Wrz 2011 15:33
    Michal_rtv
    Poziom 14  

repami napisał:
    adam998 napisał:
    wielkilol napisał:

Witam i przyłączam się do pytania. Szukam tv 46 cali ( do 3500 zł ) i zastaniawiam się nad samsungiem lub sony ( bez 3D ). Pokój srednio nasłoneczniny, odległośc od tv to max 3,5 m. Podłączę tylko tuner z cyfrą plus i kino domowe.
    Czy ten Samsung faktycznie doskonale sie spisuje ?

Ten Samsung ma bardzo dobre opinie jednak jest już bardzo trudno osiągalny. Za ok 3000 zł możesz dostać Sony 46EX500. Też już trudno dostępny jednak warto, ponieważ jest sprawdzony i chwalony model.

0
  • #7 23 Paź 2011 22:02
    nowicjusz elektronik
    Poziom 10  

Mam samsunga UE55C6500 i naprawdę warto,więc polecam coś z serii c6500 lub wyższej bo to LED-y
    nie zapominajcie o poborze energii.

0
  • #9 25 Paź 2011 22:35
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Sharp 46 le 630
    Toshiba 46 VL 733
    Panasonic 46 G 30

0