Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Samsung WF7522S8V - woda cieknie z filtra zaniecz.

22 Wrz 2010 06:47 6544 4
 • Poziom 9  
  Witam.
  Na początku chciałbym się przywitać.
  Mam problem z pralką Samsung WF 7522S8V.
  Nigdy nie sprawiała mi kłopotów, aż tu nagle woda zaczyna się lać otworem filtra zanieczyszczeń, tak jakby uszczelka nie trzymała. Tylko to trochę dziwne, bo filtr nie jest w jakiś sposób uszkodzony a uszczelka nie wygląda na starą i zniszczoną. Dokręcona jest dobrze.
  Czy jeżeli kupię nową nakrętkę z uszczelką do filtra zanieczyszczeń to powinno pomóc, bo woda leje się na pewno z otworu filtra?
  Pod spodem pralki nie mam wody, czy raczej myślicie, że to może być coś innego.
  Pralka nie jest stara ma ok. 2 lat.
  Mam też inne pytania do szanownego grona, czy taka nakrętka z uszczelką ma prawo zużyć się po ok. 2 latach.
  Może ktoś kupował taką nakrętkę filtra zanieczyszczeń i wie gdzie i w jakiej cenie można ją dostać?
  Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  Pozdrawiam.
 • Poziom 9  
  Dzięki za odpowiedź,ale niestety okazało się że woda teraz leje się z okolicy pompy(w ciągu paru sekund cała łazienka stoi w wodzie) ,a na dodatek ciężarek od bębna trzyma się na jednej śrubie zamiast na dwóch.
 • Poziom 9  
  No i niestety stało się najgorsze.Woda cieknie niestety z dziurawego plastikowego zbiornika. Gdy zajrzałem pod pralkę ciężarek od pralki wisiał na jednej śrubie zamiast na dwóch (jedna się ukręciła ) Gdy urwała się śruba ,to pierwsza nie utrzymała ciężarka i wyrwała dziurę na trzpieniu(tak to się chyba nazywa) w zbiorniku bębna grubości palca. Z oględzin tego wynika że dało by się to naprawić ,nowa śruba ,a dziurę zakleić ,ale teraz pytania : czym to skleić proszę mi polecić dobry klej,mocny ,wodoodporny i wytrzymały bo element będzie w ruchu.Podkreślam że dziura nie jest na mocowaniu śrub.Otwory na śruby mocujące ciężarek są ok ,a dziura powstała na trzpieniu na którym był osadzony ciężarek. Z góry dziękuje za pomoc
 • Poziom 10  
  poxipol bądź mata szklana żywica