Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

co to za gło¶ik? jaki¶ pionier...

22 Wrz 2010 15:55 1041 3
  • Poziom 9  
    Witam! Nie wiem co to za gło¶nik, pisze na nim "Crank it up! THUNDER, PIONIER"
    szukałem w internecie pod t± nazw± ale nic nie znalazłem. Więc proszę was o pomoc, chcę go zregenerować i nie wiem czy mi się opłaca.

http://img689.imageshack..jpg

Zdjęcia proszę zamie¶cić wg wytycznych znajduj±cych się w Regulaminie Forum.
    (dj-MatyAS)
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Na pewno nie jest to gło¶nik tej firmy pioneer o której my¶lisz.

P.S. Też wczoraj jadłem nale¶niki ;) Smacznego:D
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Gło¶nik tak jak pisze kolega wyżej nie jest tej firmy pioneer, jest to tania/marna podróbka tej firmy.

Gło¶nik prawdopodobnie do zastosowań samochodowych, nie napisałe¶ jaka jest jego ¶rednica ale po zdjęciach wnioskuję że 25cm lub 30cm, je¶li spalona jest cewka, to koszt całego zestawu do regeneracji (cewka, zawieszenie dolne, membrana i zawieszenie górne, kopułka) oscyluje w granicach od 30zł w górę.

To jak będzie grał ten gło¶nik po regeneracji jest ciężkie do przewidzenia, ponieważ to zależy jak go pokleisz (a jak s±dzę po temacie nie masz w tym zbyt wiele praktyki), poza tym gło¶nik jest marn± podróbk±.

Jednym słowem wg. mnie regeneracje w tym przypadku jest bez sensowna, za niewiele większ± kasę kupisz podobnej "marki" gło¶nik nowy.

Pozdrawiam, motykami.
  • Poziom 9  
    ok. w takim razie dzięki za info :) pozdrawiam ;]

Daro_Elektronik dzięki i wzajemnie :D