Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie mogę zainstalować kierownicy Manta Compressor 4

Mantana 23 Sep 2010 10:58 3787 2
    Mantana
    Level 2  
    Witam ostatnio kupiłem kierownice firmy Manta compressor 4,i mam problemy z jej zainstalowaniem:

1.Programowałem wszystkie przyciski jak w instrukcji i nic
    2.Zainstalowałem oprogramowanie z płytki a komputer sprawia wrażenie takie ze jej po prostu nie odczytuje.
    3.Gry na których próbowałem jej uzyc to:Hard Truck,Ford Racing 3
    4.Jeszcze dodam ze wcześniej była czerwona dioda teraz jest cały czas zielona i nie da się tego zmienić
    vegeta3
    Level 10  
    mam compressora 3 i śmiga aż milo. u mnie nie ma znaczenia jaki kolor ma dioda, a w grach często muszę wybrać w sterowaniu kierownice zamiast klawiatury. jak dalej nie będzie działać wejdź w panel sterowania->kontrolery gier i tam spróbuj znaleźć kierownicę. Jeśli znajdziesz, to znaczy że w komputerze kierownica raczej działa, a problem tkwi w grach i sterownikach. Spróbuj podłączyć do innego komputera z tymi samymi grami i przeszukaj opcje sterowania w grach. w panel sterowania-> kontrolery gier możesz także przeprowadzić test czy kierownica działa jak należy. Jakby dalej były problemy-pisz. btw. Gry które podałeś są stare i niekoniecznie obsługują kierownicę. spróbuj na nowszych grach np. nfs MW lub carbon
    Mantana
    Level 2  
    OK postąpię według twej instrukcji :D

pozdrawiam i wielkie dzięks :D