Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen Xsara II 2002r. Problem z centralnym zamkiem

deluss 23 Sep 2010 21:39 4754 2
    deluss
    Level 12  
    Mam problem z centralnym zamkiem w swojej Xsarze. Drzwi nie zamykają się ani nie otwierają z pilota. Baterie wymieniłem. Bylem u mechanika i powiedział ze niema wogule zasilania i niemożna połączyć się z zamkiem, ale nie mógł znaleźć puszki z sterownikiem od zamka. Wiec ztad moje pytanie. Mógłby ktoś zrobić zdjęcie lub opisać gdzie ja można znaleźć ?? Dodam ze jest to 2.0 HDi 110km.
    mczapski
    Level 39  
    Pewno mechanik nie może się połączyć ponieważ nie ma odpowiedniego oprzyrządowania. Stały problem z CZ w Xsarach to pękające przewody w przejściach drzwi - nadwozie. Bywa wylogowanie pilota. Ale korespondencyjnie trudno ustalić. I pytanie. Czy CZ funkcjonuje z kluczyka?
    deluss
    Level 12  
    Mechanik posiada program diagnostyczny do Citroena i zobaczyl w BSI ze niemozna nawiazac komunikacji z Alarmem/CZ. W BSI jest blad "Komunikacja z alarmem" Zamek centralny sie normalnie zamyka ale tylko po przekreceniu klucza w drzwiach, a z pilota niedziala. Kluczyk byl synchronizowany. Mysle ze moze byc problem z puszka od alarmu ale niewiem gdzie sie ona znajduje. Szukalem w roznych programach i nic.