Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Whirlpool AWO D4113 P - cofa się czas

24 Wrz 2010 13:51 3358 5
  • Poziom 15  
    Witam.
    Pralka jak w temacie.
    Problem polega na tym, że jak ustawię ja na pranie szybkie 30 min. to pierze aż czas spadnie do 23 min. i wraca na 28 min.
    Miałem kiedyś uszkodzony silnik to podobne objawy były ale na wirowaniu, teraz wymontowałem silnik przeczyściłem komutator i pracuje normalnie wszystkie wycinki takie same (jak był uszkodzony silnik to co drugi wycinek był nadpalony).
    Proszę o pomoc.
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 24  
    Jeżeli były przypalone sekcje na komutatorze to znaczy że z tym silnikiem jest coś nie tak, czyszczenie wiele nie pomaga, najlepiej by było podstawić inny silnik.
  • Poziom 15  
    W tej pralce co teraz mam komutator jest ok. Sprawdzałem samo wirowanie i nie ma problemu tylko na początku prania cofa czas .
  • Specjalista AGD
    Spróbuj czy cofnie czas bez ładunku.Jeśli pranie przejdzie bez zastrzeżeń to jednak podstaw inny sprawny silnik.
  • Poziom 26  
    te pralki mogą "korygować czas" jeśli skończy pranie a czas wydłuża się nieznacznie nie ma się czym przejmować....
  • Poziom 9  
    Ta pralka robi tak żeby... nie wprowadzić w błąd! Ona co jakiś czas robi obliczenia, a jak obliczenia mają coś do wyświetlacza, to pralka robi tak, żeby wyświetlacz zgadzał się z aktualnym obliczeniem :D (bardziej rzeczywisty czas)