Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak świateł STOP Audi 80 b3 1.6 diesel 1988 rok prod.

filippo0305 24 Wrz 2010 19:03 2616 5
  • #1 24 Wrz 2010 19:03
    filippo0305
    Poziom 8  

witam mam taki problem nie mam świateł stopu powiemm to co zdążyłem ustalić
    Na bezpieczniku jest napięcie i bezbiecznik jest ok do włącznika przy pedale hamulca dochodzi napięcie (zakupiłem również nowy włącznik myśląc że to załatwi sprawę) mam tam 2 piny na pinie 1 jest napięcie gdy zmostkuje z drugim pinem zawsze włączały się światła tym razem nie, mam z tyłu samochodu gniazdo na przyczepkę gdy włączę pozycyjne i mostkuje kabelkiem w tym gnieździe od przyczepki pina od pozycji i pina świateł stop wtedy zaświecają się czyli jakieś przejćie jest przynajmniej od gniazda przyczepki do lamp czyli żarówki dobre

moje pytanie brzmi co jeszcze powinienem sprawdzić możę przekaźnik ?
    nie wiem ale brak mi sił i pomysłów
    Z Góry dzieki za pomoc:)

0 5
  • #2 24 Wrz 2010 19:14
    mkubol
    Poziom 24  

To troszke to auto już ma, z tego co piszesz trzeba posprawdzać wtyczki przy światłach czy nie zaśniedziało, przeczyścić.

0
  • #3 24 Wrz 2010 20:02
    filippo0305
    Poziom 8  

wtyczki są ok wyczyszczone i wogóle tylko nie dochodzi napięcie z włącznika przy pedale do lamp a dokładniej ze skrzynki bezpieczników do kostki gdzie są dwa piny 1 i 2 (tam podłączam ten włącznik przy pedale)na pinie 1 jest napięcie czyli wszystko ok!po załączeniu włącznika i nawet zworki to napięcie powinno przechodzić na pin 2 i lecieć sobie do lamp a tak nie jest

0
  • #4 25 Wrz 2010 02:08
    Cibik
    Poziom 10  

sprawdz masę czy jest przy lampach.

0
  • #5 25 Wrz 2010 09:38
    miler80
    Poziom 34  

Zobacz wiązkę przy lewej lampie, tam gdzie jest podłączona wiązka do haka, szbkozłączka mogła obciąć przewód od strony zasilania.

0
  • #6 05 Maj 2011 08:06
    filippo0305
    Poziom 8  

przewód od włącznika świateł za oparciem tylnej kanapy na kostce był zaśniedziały ale dzieki wszystkim za pomoc.

0