Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Syrena z wlasnym zasilaniem

18 Wrz 2004 17:45 1509 7
  • Poziom 10  
    witam kupilem syrene z wlasnym zasilaniem i mam problem z jej podpieciem a mianowicie sa w niej cztery przewody bialy, niebieski, czerwony, czarny, jak je podpiac gdzies przeczytalem ze nalezy czerwony podpiac z czarnym do plusa a co z niebieskim i bialym?
    jeden z nich nalezy pewnie podpiac pod alarm ale ktory bo nie chce spalic tej syrenki prosze o pomoc

• Poziom 27  
    Napewno czerwony do + akumulatora, czarny - do masy i teraz zalezy od tego jakie jest wyjscie z centralki + lub - do białego lub niebieskiego, jeden zostaje wolny (biały lub niebieski)
  • Poziom 10  
    wiesiekj jestes pewien ze czrny i czerwony to + i - ?
    bo gdzies na forum przeczytalem ze nalezy je podpiac razem !!!! pozdrawiam
  • Poziom 20  
    tak jak opisana : czerwony - plus czarny - minus biały /najczęściej/ sterowanie plusem niebieski - minusem .
  • Poziom 10  
    dziekuje za pomoc sprawdze to jutro ...oby ten fragment wypowiedzi ktora gdzies widzialem okazala sie bledna

• Poziom 27  
    krisslego napisał:
    wiesiekj jestes pewien ze czrny i czerwony to + i - ?
    bo gdzies na forum przeczytalem ze nalezy je podpiac razem !!!! pozdrawiam

Jestem pewny, ze umrę, a tak na poważnie montuje alarmy parę lat i z takim układem nie spotkałem się
  • Poziom 21  
    Zdecydowanie czerwony +12v czarny -12v niebieski out lub bell+ biały - out lub bell i po kłopocie
  • Poziom 10  
    Wiesiekj bez urazy ale gdzies to na forum przeczytalem nie watpie wiec ze nie znasz sie na tej robocie jesli z mojej strony bylo cos nie tak to bardzo przepraszam i pozdrawiam ps faktycznie twoj opis jest ok