Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konkurs teleaudio - dzwoniacy z mojego numeru

Laptopstore 25 Wrz 2010 10:30 1101 3
  • #1 25 Wrz 2010 10:30
    Laptopstore
    Poziom 12  

Mam wiele ogloszen w internecie z moim nr telefonu, przez co dostaje wieksza ilosc np smsow z informacja, ze wygralem cos itd.
    Niestety od jakiegos miesiaca mam problem ktory zaczyna mnie strasznie denerwowac.

Raz na kilka dni, czasem codziennie, a czasem kilka razy dziennie -np dzis cztery razy juz. Dzwoni telefon, na wyswietlaczu jako dzwoniacy pokazuje sie moj nr ! czasem takze dzwoni zastrzezony a bardzo zadko jakis 603,,,
    Jak odbieram slychac kilka pikniec a za chwile automatyczny tekst - tu automat konkursowy cos tam cos tam.. nigdy nie sluchalem tego g, dluzej .
    Dzwoni to badziewie az do skutku -tzn az do momentu w ktorym odbiore telefon. Ale potrafi tez potem za jakas chwile znow zadzwonic, czasem nawet kilkanascie razy dziennie. Jest to bardzo wkurzajace, czlowiek biegnie do telefonu, czy zostawia aktualnie wykonywana prace zeby odebrac tel od potencjalnego klienta a tu automat cholerny. Czasem to badziewie potrafi dzwonic z samego rana uparcie, az nie wstane i nie odbiore.
    Jak to mozliwe ze podszywa sie pod moj nr tel? ze dzwonie jakby sam do siebie.
    Dodam ze ten nr sluzy mi tylko do odbierania rozmow, jest to nr z simplusa na karte, z zerowym stanem konta, dawno nie doladowywalem wiec moze nawet juz sa zablokowane polaczenia wychodzace. Jak z tym walczyc?

0 3
  • #2 25 Wrz 2010 11:34
    SAJGOON1
    Poziom 19  

Można nabyć tańszy telefon z symbianem i zainstalować coś w rodzaju black list. Będzie automatycznie odrzucać wybrane numery. Ja tak zrobiłem w nokii n70. Często dzwonili z biura obsługi i kilka innych osób z którymi nie chciałem rozmawiać

0
  • #3 25 Wrz 2010 12:04
    Laptopstore
    Poziom 12  

mam se c902 i nie chce go zmieniac, w nim nie mozna ustawic blokowania wybranych numerow?
    To rozwiazanie tez w sumie wiele nie da bo czasem z zastrzezonego przychodza takie polaczenia..

0
  • #4 27 Wrz 2010 19:32
    studencik22
    Poziom 12  

Witam
    Pogadaj z operatorem, ale zablokowanie numeru dzwoniacego do CIebie chyba coś kosztuje
    Pozdrawiam.

0