Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm cobra 6017, brak pilota

18 Wrz 2004 19:43 1697 5
  • Poziom 11  
    Kupiłem samochód i jest w nim założony alarm Cobra 6017 (4c6017sta), niestety nie mam do niego pilotów. Mam pytanie jakie piloty do niego podchodzą i jak je uaktywnić w alarmie.
    Jeśli któś posiada rozpiskę kabelków to również byłbym wdzięczny.
  • Spec od samochodów
    Niestety ale mozesz ja wymienic chyba ze znasz kod pin bo bez niego niewkodujesz pilotow
  • Poziom 11  
    Nie znam niestety. A jest jakiś fabrycznie ustawiony? Może wejdzie...
    Albo może da się go wykasować sprzętowo, gdzie on jest zapamiętany? eeprom?
  • Poziom 11  
    Jeszcze jedno sobie przypomniałem: Jak się wpisuje ten pin, ile mam prób i jak sygnalizuje poprawne wpisanie. Magą podłączyć go pod "automat" i będzie sprawdzał kombinacje aż znajdzie.
    Już nie chodzi mi o to żeby na siłę ratować tą centralkę, ale strasznie mnie ciekawi czy da się ją jeszcze uruchomić...Alarm kupię sobie nowy.

• Poziom 27  
    Niżej masz instrukcje i schematy, piloty kupisz e ITALSEC na 3maja w W-wie, bez kodu pin nie wkodujesz, fabryczny pin to 1111
  • Poziom 10  
    psimon napisał:
    Kupiłem samochód i jest w nim założony alarm Cobra 6017 (4c6017sta), niestety nie mam do niego pilotów. Mam pytanie jakie piloty do niego podchodzą i jak je uaktywnić w alarmie.
    Jeśli któś posiada rozpiskę kabelków to również byłbym wdzięczny.

Hey psimon.
    Właśnie ja mam też identyczny problem jak Ty. Kupiłem auto wyposażone w alarm Cobra (narazie tyle wiem) i na dodatek współpracuje on z centralnym. Nie wiem czy poradziłeś sobie ze swoim problemem. Jeżeli masz jakieś rozwiązanie to daj znać na priv'a.
    A może szanowni grupowicze coś by wymyślili ?
    Pozdrawiam Art.