Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alarm cobra 6017, brak pilota

18 Sep 2004 19:43 1766 5
  • Level 11  
    Kupiłem samochód i jest w nim założony alarm Cobra 6017 (4c6017sta), niestety nie mam do niego pilotów. Mam pytanie jakie piloty do niego podchodzą i jak je uaktywnić w alarmie.
    Jeśli któś posiada rozpiskę kabelków to również byłbym wdzięczny.
  • Level 34  
    Niestety ale mozesz ja wymienic chyba ze znasz kod pin bo bez niego niewkodujesz pilotow
  • Level 11  
    Nie znam niestety. A jest jakiś fabrycznie ustawiony? Może wejdzie...
    Albo może da się go wykasować sprzętowo, gdzie on jest zapamiętany? eeprom?
  • Level 11  
    Jeszcze jedno sobie przypomniałem: Jak się wpisuje ten pin, ile mam prób i jak sygnalizuje poprawne wpisanie. Magą podłączyć go pod "automat" i będzie sprawdzał kombinacje aż znajdzie.
    Już nie chodzi mi o to żeby na siłę ratować tą centralkę, ale strasznie mnie ciekawi czy da się ją jeszcze uruchomić...Alarm kupię sobie nowy.

• Level 28  
    Niżej masz instrukcje i schematy, piloty kupisz e ITALSEC na 3maja w W-wie, bez kodu pin nie wkodujesz, fabryczny pin to 1111
  • Level 11  
    psimon wrote:
    Kupiłem samochód i jest w nim założony alarm Cobra 6017 (4c6017sta), niestety nie mam do niego pilotów. Mam pytanie jakie piloty do niego podchodzą i jak je uaktywnić w alarmie.
    Jeśli któś posiada rozpiskę kabelków to również byłbym wdzięczny.

Hey psimon.
    Właśnie ja mam też identyczny problem jak Ty. Kupiłem auto wyposażone w alarm Cobra (narazie tyle wiem) i na dodatek współpracuje on z centralnym. Nie wiem czy poradziłeś sobie ze swoim problemem. Jeżeli masz jakieś rozwiązanie to daj znać na priv'a.
    A może szanowni grupowicze coś by wymyślili ?
    Pozdrawiam Art.